کد خبر : 2284

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۱ زمان : ۷:۰۰

ارزیابی محمد صادقی در فیلمهایی که بازی کرده است

بیوگرافی محمد صادقی شاهد حضور پرتوان و درخشان این هنرمند در نقش مأمون عباسی در مجموعه تلویزیونی ولایت عشق به کارگردانی مهدی فخیم زاده بودیم. و همچنین او را در چهره یک افسر نیروی انتظامی با نام سروان حسینی نظاره گر بودیم.     این بازیگر تحصیلکرده در رشته سینما و تلویزیون دانشگاه ایالتی ویسکانسن […]

بیوگرافی محمد صادقی

شاهد حضور پرتوان و درخشان این هنرمند در نقش مأمون عباسی در مجموعه تلویزیونی ولایت عشق به کارگردانی مهدی فخیم زاده بودیم. و همچنین او را در چهره یک افسر نیروی انتظامی با نام سروان حسینی نظاره گر بودیم.

 

1413609783 th65656 ارزیابی محمد صادقی در فیلمهایی که بازی کرده است

 

این بازیگر تحصیلکرده در رشته سینما و تلویزیون دانشگاه ایالتی ویسکانسن آمریکا، در سال ۱۳۳۶ متولد شده است. تحصیلات وی در مقطع دکترا است و چند سالی را جهت فراگیری بازیگری و کارگردانی در مدرسه لی استراسبرگ و چند دانشگاه دیگر سپری کرده است. وی در سال ۱۳۷۰ به ایران باز می‌گردد و به تدریس و آموزش بازیگری و کارگردانی در دانشگاههای سینما می‌پردازد و سمت‌های گوناگونی را در کشورمان تجربه می‌کند. نخستین حضور وی پس از بازگشت به کشور فیلمی به کارگردانی تورج منصوری با عنوان فرار مرگبار است که نسخه‌ای سریالی هم از آن تدوین شد و با نام از جنوب تا شمال از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. او سپس بازی در دو فیلم دیگر را تجربه می‌کند؛ فیلمهای زخمی به کارگردانی احمد قدکچیان و تو را دوست دارم به کارگردانی عبدالله باکیده، اما هیچکدام از این آثار در کارنامه بازیگری وی فیلم موفقی به شمار نمی‌روند.

محمد صادقی عمده شهرت خود را به واسطه حضورش در فیلم ولایت عشق کسب کرده است و دیگر آثارش هم چندان قابل توجه نیستند.

در سریال خواب و بیدار به کارگردانی مهدی فخیم زاده حضور متفاوت وی را در نقش یک افسر وظیفه شناس و خوش خلق نیروی انتظامی شاهدیم؛ افسری که درجه‌اش از همسرش سرگرد سودابه جلالی (لادن طباطبایی) پایین تر است!

 

1413609859 zakhm serial 03 ارزیابی محمد صادقی در فیلمهایی که بازی کرده است

 

با بازی این بازیگر مجموعه پرطرفدار و جذاب دوران سرکشی به کارگردانی کمال تبریزی نیز از شبکه تهران پخش شد و باز هم حضوری متفاوت از آنچه پیشتر از این از او دیده بودیم، شاهد بودیم.

اما او در مجموعه ای به کارگردانی کامران قدکچیان با عنوان بهشت گمشده حضوری بسیار چشمگیر داشت.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 11

کل نظرات : 2

 • At

  تاریخ : ۷ - بهمن - ۱۳۹۶

  من دکتر محمد صادقی رو خیلی دوسش دارم. دکتر بسیار متواضع و خوش رو هستند خدا همچین بازیگرانی رو برای کشورمان نگه داره


  پاسخ دادن

 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - تیر - ۱۳۹۷

  عاضقشم


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه