کد خبر : 532598

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ زمان : ۱۰:۰۰

کری‌خوانی مدافعان برای مکانی و حرکت نمایشی طارمی

تمرین دیروز (چهارشنبه) پرسپولیس از ساعت ۱۱ در مجموعه ورزشی درفشی‌فر آغاز و سرخپوشان به مدت ۹۰ دقیقه تمرین تاکتیکی را پشت سر گذاشتند. در این تمرین فقط ملی‌پوشان امید غیبت داشتند. * برخلاف روز‌های قبل بازیکنان در زمین چمن و با کار با توپ بدن‌های خود را گرم کردند و دیگر به سالن بدنسازی […]

تمرین دیروز (چهارشنبه) پرسپولیس از ساعت ۱۱ در مجموعه ورزشی درفشی‌فر آغاز و سرخپوشان به مدت ۹۰ دقیقه تمرین تاکتیکی را پشت سر گذاشتند. در این تمرین فقط ملی‌پوشان امید غیبت داشتند.

* برخلاف روز‌های قبل بازیکنان در زمین چمن و با کار با توپ بدن‌های خود را گرم کردند و دیگر به سالن بدنسازی مجموعه درفشی‌فر نرفتند.

* بازیکنان با لباس‌های یکدست قرمز در زمین حاضر شدند و حسابی شال و کلاه کرده بودند تا سرما نخورند.

* احمد نوراللهی با وجود اینکه شرایطش بهتر شده بود، اما در ابتدا به صورت اختصاصی تمرین کرد و در اواسط تمرین به جمع بازیکنان ملحق شد و تمرینات تاکتیکی را انجام داد.

* با آغاز تمرینات گروهی لوکا ماریچ در کنار بازیکنان به تمرین پرداخت تا مشخص شود از بند مصدومیت رهایی یافته است.

* بخشی از تمرین ارسال از کناره‌ها بود که برانکو از مهاجمان می‌خواست قبل از مدافعان ضربات سر را بزنند و همین دستور را به مدافعان می‌داد که این مسئله باعث شده بود رقابت جالبی بین عناصر دفاعی و تهاجمی سرخپوشان به وجود بیاید.

* در جریان تمرین برانکو به مسلمان تذکر داد؛ روی ارسال‌ها دقت زیادی داشته باشد.

* محمود خوردبین در اواخر تمرین بود که به درفشی‌فر آمده و از روی نیمکت نظاره‌گر تمرین شد.

* حدود ۲۵ هوادار از روی سکوها تمرین را تماشا می‌کردند که برخی  از آنها از تمرین فیلم  می‌گرفتند.

* درجریان تمرین مهدی طارمی روی یک ارسال موفق شد قیچی برگردان زیبایی را بزند. او به خاطر این کار مورد تشویق هم‌تیمی‌های خود و برانکو قرار گرفت.

* کری‌خوانی نورمحمدی و بنگر برای گلزنی به مکانی در زدن ضربات کرنر جالب توجه بود.

* تمرین امروز و روز جمعه‌ی پرسپولیس پشت درهای بسته برگزار خواهد شد و اعضای این تیم ساعت ۲۰ روز جمعه راهی مشهد خواهند شد.

.

تمرین پرسپولیس کری‌خوانی مدافعان برای مکانی و حرکت نمایشی طارمی

ارسال دیدگاه