کد خبر : 529973

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۲ زمان : ۱۲:۰۰

پرویز مظلومی جریمه شد/ پرسپولیس تذکر گرفت

به دلیل مصاحبه ها و اظهار نظر های تحریک آمیز از سوی پرویز مظلومی و مجید صالح، سرمربی و مربی تیم استقلال تهران، کمیته انضباطی پس از بررسی تخلفاتشان، هر یک از این دو را طبق ماده ۷۲ آیین نامه انضباطی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. *تذکر کتبی برای تیم پرسپولیس […]

به دلیل مصاحبه ها و اظهار نظر های تحریک آمیز از سوی پرویز مظلومی و مجید صالح، سرمربی و مربی تیم استقلال تهران، کمیته انضباطی پس از بررسی تخلفاتشان، هر یک از این دو را طبق ماده ۷۲ آیین نامه انضباطی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

*تذکر کتبی برای تیم پرسپولیس تهران
شهرآورد دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر پرتاب نارنجک در دقیقه ۸۸ بازی صورت گرفت. کمیته انضباطی طبق ماده ۷۹ به این باشگاه تذکر کتبی داد.

*جریمه نقدی و تذکر برای مربیان نفت تهران و گسترش فولاد 
مسابقه دو تیم گسترش فولاد تبریز و نفت تهران در هفته هشتم لیگ برتر برگزار شد و از سوی غلامحسین جعفری مربی تیم نفت تهران تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری که منجر به اخراجش شد، رخ داد.
وی طبق بند ۵ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی و پرداخت مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
همچنین حمیدرضا فرزانه مربی تیم گسترش فولاد تبریز به دلیل اعتراض به تصمیمات داوری که منجر به اخراجش شد، به تذکر کتبی محکوم و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*محرومیت و جریمه نقدی برای سرپرست تیم سایپا
کمیته انضباطی اصغر حاجیلو سرپرست تیم سایپا را به دلیل اهانت به مربی تیم تراکتور سازی تبریز که منجر به اخراجش از سوی داور مسابقه شد، به یک جلسه از همراهی تیمش محروم کرد و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این تخلف در دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و سایپا تهران رخ داد.

*جریمه ۲۰۰ میلیونی برای تیم سپاهان اصفهان
مسابقه دو تیم سپاهان اصفهان و سیاه جامگان خراسان در هفته هشتم برگزار شد. به دلیل فحاشی تماشاگران تیم سپاهان به تیم حریف، کمیته انضباطی این باشگاه را طبق ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
همچنین به دلیل تخلفات دوباره تماشاگران این تیم در دیدار مقابل استقلال تهران، این باشگاه محکوم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی است. مجموعا این تیم باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*جریمه نقدی برای سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان
دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان در هفته دهم برگزار شد و از سوی یحیی گل محمدی سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان تخلفاتی چون اعتراض به داوری و رفتار غیر ورزشی رخ داد. وی طبق بند ۵ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا )
ارسال دیدگاه