کد خبر : 528706

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۱ زمان : ۴:۰۰

نکونام ،دایی نشد و سرمربیگری سایپا را رد کرد

هافبک با تجربه تیم سایپا پیشنهاد سرمربیگری این تیم را رد کرد تا دومین مربی بازیکن نارنجی ها در تاریخ لیگ برتر نباشد. علی دایی نیز در چهارمین دوره لیگ برتر وقتی بازیکن این تیم بود، بعد از برکناری ورنر لورانت سرمربی – بازیکن سایپا شد و لیگ برتر را فتح کرد.  جلسه هیات مدیره […]

هافبک با تجربه تیم سایپا پیشنهاد سرمربیگری این تیم را رد کرد تا دومین مربی بازیکن نارنجی ها در تاریخ لیگ برتر نباشد. علی دایی نیز در چهارمین دوره لیگ برتر وقتی بازیکن این تیم بود، بعد از برکناری ورنر لورانت سرمربی – بازیکن سایپا شد و لیگ برتر را فتح کرد.
 جلسه هیات مدیره باشگاه سایپا برای بحث درباره برکناری مجید جلالی که نتوانسته توقع مدیران این باشگاه را برآورده کند، امروز (چهارشنبه) برگزار شد.
در این جلسه گزینه‌های جانشینی جلالی مطرح شدند تا در صورت برکناری این مربی یکی از گزینه‌ها هدایت نارنجی‌پوشان را به عهده بگیرد. فرهاد پورغلامی که گزینه اول مدیران سایپا بود، روز گذشته این پیشنهاد را رد کرده بود. جواد نکونام گزینه بعدی مدیران باشگاه بود. هافبک سایپا که همچنان می‌خواهد به عنوان بازیکن فوتبال را دنبال کند امروز پیشنهاد سرمربیگری تیمش را رد کرد تا مسئولان باشگاه سایپا به فکر گزینه‌های بعدی باشند.
بدین ترتیب جلسه هیات مدیره باشگاه سایپا به نتیجه نرسید و فردا در خصوص وضعیت کادرفنی این تیم تصمیم‌گیری خواهد شد. در صورت برکناری جلالی که احتمال آن بیشتر شده است، یکی از گزینه‌های مدنظر باشگاه که گفته می‌شود حمید درخشان و افشین قطبی هستند، هدایت سایپا را به عهده خواهد گرفت.
ارسال دیدگاه