کد خبر : 531836

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳ زمان : ۲:۰۰

می‌خواهیم برای پرسپولیس دردسر ایجاد کنیم

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه این تیم در هفته اخیر برنامه تمرینی ویژه ای برای بازی با پرسپولیس داشته، گفت: می خواهیم برای پرسپولیس دردسر ایجاد کنیم و دست پر به تبریز بازگردیم. بهمن خداکرم در خصوص دیدار فردای گسترش فولاد برابر پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر در خصوص این […]

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه این تیم در هفته اخیر برنامه تمرینی ویژه ای برای بازی با پرسپولیس داشته، گفت: می خواهیم برای پرسپولیس دردسر ایجاد کنیم و دست پر به تبریز بازگردیم.
بهمن خداکرم در خصوص دیدار فردای گسترش فولاد برابر پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر در خصوص این مسابقه گفت: ما فردا باید مقابل تیم خوب پرسپولیس قرار بگیریم و می دانیم که بازی سختی را پیش رو داریم. با توجه به شناختمان از پرسپولیس، تمرینات را برای این مسابقه انجام دادیم و می خواهیم که در بخش های مختلف برای این تیم مشکل ایجاد کنیم.
وی افزود: طبق تمریناتی که ما داشتیم، می خواهیم در بازی فردا برای پرسپولیس دردسر ایجاد کنیم. پرسپولیس تیم خوبی در حمله است و با توجه به به اینکه این تیم در تمام بازی های اخیرش موفق شده گل بزند یعنی خط حمله خوبی دارد، اما ما می خواهیم پوشش لازم را دهیم تا این تیم در بخش حمله به مشکل بر بخورد.
مربی تیم فوتبال گسترش فولاد اضافه کرد: با توجه به فشارهایی که روی خط دفاع پرسپولیس قرار دارد، ما تمرینات هجومی را نیز پیش گرفتیم تا بتوانیم در این بخش هم موفق عمل کنیم و امیدوارم که دست پر به تبریز بازگردیم.
منبع : پایگاه خبری فرهنگ انقلاب اسلامی ( فرهنگ نیوز )
ارسال دیدگاه