کد خبر : 530138

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ زمان : ۲۲:۰۰

فیلم «اکبرشاه» جلوی دوربین می‌رود

رضا چوبینه که به تازگی برای اولین فیلم بلند سینمایی خود درخوست پروانه ساخت داده است، گفت: به تازگی برای ساخت فیلم سینمایی «اکبر شاه» به تهیه کنندگی علی رویین تن به شورای نظارت و ارزشیابی درخواست صدور مجوز داده ام که امیدوارم به زودی پروانه ساخت این فیلم سینمایی صادر شود. وی ادامه داد: […]

رضا چوبینه که به تازگی برای اولین فیلم بلند سینمایی خود درخوست پروانه ساخت داده است، گفت: به تازگی برای ساخت فیلم سینمایی «اکبر شاه» به تهیه کنندگی علی رویین تن به شورای نظارت و ارزشیابی درخواست صدور مجوز داده ام که امیدوارم به زودی پروانه ساخت این فیلم سینمایی صادر شود.

وی ادامه داد: این فیلم سینمایی داستان مردی مسن به نام «اکبر شاه» است که دچار طغیان عاطفی می شود. این فیلم یک اثر کاملا اجتماعی است.

این کارگردان با اشاره به اینکه تمام لوکیشن های فیلم در تهران قرار دارد، بیان کرد: «اکبر شاه» دارای ۷ شخصیت اصلی است که در حال حاضر با تعدادی از بازیگران سینما برای حضور در این فیلم سینمایی صحبت کرده ایم که حضور هیچکدام از بازیگران قطعی نشده است.

چوبینه در پایان تاکید کرد: فکر می کنم برنامه اصلی ما برای این فیلم سینمایی اکران عمومی است و بلافاصله بعد از ساخت برای اکران برنامه ریزی می کنیم.

ارسال دیدگاه