کد خبر : 530238

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ زمان : ۱۰:۰۰

عرضه بنزین تک نرخی از اول آذر

عرضه بنزین از ابتدای آذرماه با یک نرخ هر لیتر ۱۰۰۰ تومان انجام می شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شانا ، عرضه بنزین با نرخ ۷۰۰ تومان تا پایان آبان ادامه دارد و از نخستین روز آذر ، بنزین با نرخ ۱۰۰۰تومان عرضه خواهد شد. مدیر عامل شرکت ملی پخش […]

عرضه بنزین از ابتدای آذرماه با یک نرخ هر لیتر ۱۰۰۰ تومان انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شانا ، عرضه بنزین با نرخ ۷۰۰ تومان تا پایان آبان ادامه دارد و از نخستین روز آذر ، بنزین با نرخ ۱۰۰۰تومان عرضه خواهد شد.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران هم با بیان اینکه اهداف مختلفی برای خدمت رسانی به مردم تعریف و تدوین شده، گفته است : عرضه تک نرخی بنزین از جمله اهداف کلانی است که به عنوان موفقیتی مهم به ثمر نشسته است.

سید ناصر سجادی ، عرضه تک نرخی فرآورده های نفتی را به عنوان یکی از اهداف مهم شرکت ملی پخش، گام و موفقیتی مهم در کارنامه این شرکت خواند و گفت: با این اتفاق مهم، بخش عمده ای از مشکلات مربوط به نظارت و کنترل این فرآورده نفتی، تسویه حساب و تعامل با صاحبان مجاری عرضه سوخت، حل و فصل شد.

سامانه هوشمند سوخت همچنان حفظ می شود
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران همچنین درباره سامانه هوشمند سوخت نیز گفت: عرضه بنزین براساس این سامانه صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: با اینکه بعد از تک نرخی شدن بنزین( ۱۰۰۰ تومان) مردم کمتر از کارت های سوخت خود استفاده کرده اند، اما تصمیمی درباره سامانه هوشمند سوخت گرفته نشده است و عرضه بنزین بر پایه قبل و با بهره گیری از این سامانه انجام می شود.

بیشتر مردم بنزین سهمیه ای را مصرف کرده اند
سجادی همچنین درباره بنزین ۷۰۰ تومانی باقیمانده در کارتهای سوخت نیز گفت: بنابر آخرین آمارها، کمتر از ۴۰۰ میلیون لیتر دیگر از بنزین ۷۰۰ تومانی در کارتهای سوخت باقی مانده که بیش از ۳۰۰ میلیون لیتر آن مربوط به خودروهای نظامی و انتظامی است که سهمیه داشته اند و بیشتر مردم سهمیه ۷۰۰ تومانی خود را مصرف کرده اند.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما
ارسال دیدگاه