کد خبر : 532941

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ زمان : ۲۰:۳۴

زیدان: رونالدو به هیچ عنوان فروشی نیست

رئال مادرید فردا در برنابئو برای اولین بار با هدایت زیدان وارد میدان خواهد شد تا با دپورتیوو مصاف دهد. حریف فردای رئال مادرید همان تیمی است که در ۸ ماه اخیر دو بار بارسلونا را در نوکمپ، ۲-۲ متوقف کرده و به همین دلیل رئالی ها کار ساده ای در پیش نخواهند داشت. زیدان […]

رئال مادرید فردا در برنابئو برای اولین بار با هدایت زیدان وارد میدان خواهد شد تا با دپورتیوو مصاف دهد. حریف فردای رئال مادرید همان تیمی است که در ۸ ماه اخیر دو بار بارسلونا را در نوکمپ، ۲-۲ متوقف کرده و به همین دلیل رئالی ها کار ساده ای در پیش نخواهند داشت. زیدان در نشست خبری این بازی در مورد دپورتیوو گفت:” دپور تیم خوبی است و بازیکنان سریع و باکیفیتی دارد. آنها با انگیزه و برای انجام یک بازی بزرگ به برنابئو می آیند. دپورتیوو در ضد حملات خطرناک است. مهم این است که بدانیم چگونه باید مقابل این تیم بازی کنیم.”

وضعیت رئال:” تیمی متحد و متعهد را در تمرینات مشاهده کرده ام. من خوشحالم و بازیکنان نیز به همینگونه. همه متمرکز شده ایم تا اوضاع کنونی را تغییر دهیم و اطمینان دارم که چنین خواهیم کرد. بی صبرانه منتظر بازی فردا هستیم.چیزی در این چند روز باعث شگفتی من نشده است. به آینده این تیم بسیار خوشبینم.”

ترکیب ۱۱ نفره:” حضور بیل، بنزما و رونالدو حتمی است و در مورد مابقی فردا تصمیم خواهم گرفت.”

خامس یا ایسکو:” هر دو بازیکنان مهم و بزرگی هستند. باید به آنها اطمینان و لطف خودتان را به عنوان مربی نشان بدهید. البته در مورد دیگر بازیکنان نیز همین روش را دارم. ایسکو و خامس، اطمینان کامل من را با خود دارند. البته مهمتر از هر چیزی تیم است. من ۲۵ بازیکن دارم که نمی توانم همه آنها را در زمین قرار دهم.باید به تک تک این بازیکنان اعتماد به نفس داد.”

ورودی و خروجی در نقل و انتقالات زمستانی:” نه خروجی خواهیم داشت و نه ورودی. به این مجموعه بازیکنانی که در اختیارم هستند، اطمینان کامل دارم.”

غیبت در کوپا دل ری:” از این فرصت برای کار بیشتر استفاده خواهیم کرد. واقعیت این است که تا فوریه هر هفته فقط یک بازی داریم و این فرصت خوبی است که بخصوص از لحاظ فیزیکی تیم را به شرایط ایده آلش برسانیم.”

وضعیت دفاعی رئال:” وقتی توپ را در اختیار نداریم حتی رونالدو، بیل و بنزما هم باید در کار دفاع شرکت کنند. عدم حضور یک بازیکن در کار دفاعی هم نپذیرفتنی است. بهترین راه برای دفاع نکردن این است که توپ را در اختیار خودمان داشته باشیم و حمله کنیم. روی این مساله در حال کار کردن هستیم.”

هواداران:” هواداران ما برای دیدن یک بازی خوب به ورزشگاه می آیند و برای من جلب رضایتشان بسیار مهم است. این البته یک وظیفه دشوار است و برای این مهم باید در بازی هایمان پیروز شده و نمایش خوبی نیز داشته باشیم.”

رونالدو:” رونالدو مثل همیشه در کناره های زمین بازی خواهد کرد. در مورد او چه می توانم بگویم؟ آمارهای رونالدو خود گویای همه چیز هستند. دوست دارم رونالدو در زمین خوشحال باشد و از بازی خودش لذت ببرد.”

بازهم رونالدو ضربات آزاد را خواهد زد:” بدون شک همینطور خواهد بود.”

احتمال جدایی رونالدو:” رونالدو غیر قابل فروش است. به هیچ عنوان چنین چیزی امکانپذیر نیست. او روح تیم و محبوب هواداران است. او از رئال جدا نخواهد شد.”

ارسال دیدگاه