کد خبر : 529863

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷ زمان : ۲۲:۰۰

زندان برای رانندگی با سرعت ۳۰۹ کیلومتر بر ساعت

دادگاهی در انگلیس مردی را به خاطر زیر پا گذاشتن قوانین راهنمایی و رانندگی مربوط به محدودیت سرعت به ۲۸ ماه زندان محکوم کرده است. پلیس پس از آنکه به دلیل دیگری، «شان دیویس» ۴۲ ساله را بازداشت کرد در تلفن همراهش ویدئوهایی را دید که او را در حال رانندگی با سرعتی بسیار بیشتر […]

دادگاهی در انگلیس مردی را به خاطر زیر پا گذاشتن قوانین راهنمایی و رانندگی مربوط به محدودیت سرعت به ۲۸ ماه زندان محکوم کرده است.

پلیس پس از آنکه به دلیل دیگری، «شان دیویس» ۴۲ ساله را بازداشت کرد در تلفن همراهش ویدئوهایی را دید که او را در حال رانندگی با سرعتی بسیار بیشتر از حداکثر قانونی سرعت نشان می‌داد.

در یکی از ویدئوها او در حال رانندگی با سرعت ۳۰۹ کیلومتر بر ساعت در یک اتومبیل نیسان جی‌تی‌آر بود. دادگاه این راننده را به دلیل رانندگی خطرناک به ۲۸ ماه زندان محکوم کرده است.

دادگاه نورث‌همپتون گفته که او به امنیت سرنشینان سایر اتومبیل‌ها، افراد پیاده و خودش هیچ اهمیتی نداده است.

سخنگوی «موسسه رانندگان خبره» انگلیس نیز گفته که ۳۰۹ کیلومتر بر ساعت قطعا بسیار بسیار بالاتر از میزانی است که تاکنون دوربین‌های سرعت ‌سنج، ثبت کرده‌اند.

شان دیویس، راننده متخلف، علاوه بر زندان، به ۱۰ سال ممنوعیت از رانندگی هم محکوم شده و باید پس از این مدت یک بار دیگر آزمایش‌های رانندگی را از سر بگذراند تا بتواند دوباره گواهینامه بگیرد. دختر ۲۳ ساله دیویس هم به خاطر ترغیب به رانندگی خطرناک، مجرم شناخته شده و به مدت دو سال از رانندگی محروم شده است.

منبع : بی‌بی‌سی
ارسال دیدگاه