کد خبر : 526279

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱ زمان : ۲۲:۰۰

دستگیری عامل اخاذی از زن جوان در تلگرام

رئیس پلیس فتای گیلان از دستگیری عامل تهدید به انتشار تصاویر خصوصی زنی جوان در تلگرام خبر داد. سرهنگ ایرج محمدخانی دراین‌باره گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی زنی ۲۵ ساله‌ای مبنی بر اینکه فردی ناشناس در تلگرام او را تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی‌اش […]

رئیس پلیس فتای گیلان از دستگیری عامل تهدید به انتشار تصاویر خصوصی زنی جوان در تلگرام خبر داد.

سرهنگ ایرج محمدخانی دراین‌باره گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی زنی ۲۵ ساله‌ای مبنی بر اینکه فردی ناشناس در تلگرام او را تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی‌اش کرده و قصد اخاذی از وی را دارد، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان گیلان با بیان اینکه در پی‌جویی‌های فنی و پلیسی، عامل تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی که اهل بندر انزلی و ساکن رشت بود، شناسایی شد، گفت: این مرد ۳۰ ساله به قصد اخاذی از شاکیه در شبکه اجتماعی موبایلی تلگرام اقدام به تهدیدش کرده بود که پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شد و به مقر پلیس منتقل شد.

محمدخانی با اشاره به انجام بازجویی از متهم اظهارکرد: با توجه به ادله دیجیتال کشف شده از متهم، وی به صراحت به بزه انتسابی و اینکه با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی شاکی در شبکه اجتماعی موبایلی قصد اخاذی از وی را داشته، اعتراف کرد.

طبق گزارش ایسنا، بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس فتا، به گفته وی، متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شد.

منبع : جام نیوز
ارسال دیدگاه