کد خبر : 530205

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ زمان : ۰:۰۱

داعش ۲۵ عضو خود را اعدام کرد

مهر به نقل از شبکه سومریه نیوز خبر داد، تروریست های تکفیری داعش امروز دوشنبه ۲۵ عضو خود را در شهر «حویجه» واقع در استان کرکوک اعدام کردند. بر اساس این گزارش، اعضای داعش این افراد را به دلیل خودداری آنها از مبارزه با ارتش و نیروهای مردمی عراق اعدام کردند. از سوی دیگر، «عذال […]

مهر به نقل از شبکه سومریه نیوز خبر داد، تروریست های تکفیری داعش امروز دوشنبه ۲۵ عضو خود را در شهر «حویجه» واقع در استان کرکوک اعدام کردند.

بر اساس این گزارش، اعضای داعش این افراد را به دلیل خودداری آنها از مبارزه با ارتش و نیروهای مردمی عراق اعدام کردند.

از سوی دیگر، «عذال الفهداوی» عضو شورای استان الانبار از آزاد سازی مجمتمع قضایی در شمال شهر الرمادی خبر داده و در این خصوص تصریح کرد: این مجتمع از مراکز استراتژیک و مجاور فرماندهی عملیات الانبار است.

در همین حال، «علی ابراهیم دبعون» فرمانده عملیات الجزیره از ورود هزار سرباز به ناحیه البغدادی در نود کیلومتری غرب الرمادی خبر می دهد. این درحالی است که نیروهای عراقی همچنان الرمادی را در محاصره دارند.

این در حالی است که منابع امنیتی در استان دیوانیه عراق از مشارکت بیست هزار نیروی امنیتی برای تامین مراسم اربعین در این استان خبر دادند و اعلام کردند: الدیوانیه حلقه اتصال با استان های المثنی و ذیقار و نجف و کربلاست

ارسال دیدگاه