کد خبر : 532025

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶ زمان : ۸:۲۱

خبرهایی کوتاه از باشگاه استقلال

پرویز مظلومی برای برطرف کردن نقاط ضعف تیمش در پست های مختلف قصد دارد در نقل و انتقالات نیم فصل استقلال را به خوبی تقویت کند تا با مشکلاتی که در نیم فصل اول روبرو شد و بالاجبار تیمش را در غیاب بازیکنان خارجی همچون ریوالدو و کرار به میدان فرستاد، روبرو نشود. در روزهای […]

پرویز مظلومی برای برطرف کردن نقاط ضعف تیمش در پست های مختلف قصد دارد در نقل و انتقالات نیم فصل استقلال را به خوبی تقویت کند تا با مشکلاتی که در نیم فصل اول روبرو شد و بالاجبار تیمش را در غیاب بازیکنان خارجی همچون ریوالدو و کرار به میدان فرستاد، روبرو نشود. در روزهای گذشته لیست بلند والایی از بازیکنان مد نظر این مربی نقل محافل خبری شد که باشگاه استقلال بلافاصله این لیست خرید را تکذیب کرد اما در همین گیر و دار شنیدیم استقلالی ها شدیدا به دنبال جذب دو تا سه بازیکن در پست های دفاع ، هافبک و مهاجم هستند که د رپست مهاجم این تیم تنها در صورتی یار جدید می گیرد که جدایی بازیکنی مثل آرش برهانی رنگ واقعیت به خود بگیرد.

مظلومی که در ساختار تدافعی اش با کمبود بازیکن روبرو است اولویت خود را روی جذب یک مدافع کناری گذاشته است اما در این بین نیم نگاهی هم به مدافع وسط دارد. در پست هافبک هم گزینه اول خرید استقلالی ها دو بازیکن از تیم های تراکتورسازی و گسترش فولاد هستند یعنی بختیار رحمانی و داریوش شجاعیان که تا به اینجای کار هنوز مذاکرات با آنها به نتیجه ای نرسیده تا بار دیگر گزینه خارجی روی میز مدیران باشگاه قرار بگیرد چون در بین بازیکنان داخلی بازیکنی که باب میل کادر فنی باشد و بتواند مشکلات استقلال را حل و فصل کند یافت نمی شود.

منبع : خبرگزاری دانشجو
ارسال دیدگاه