کد خبر : 532518

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ زمان : ۱۴:۰۰

حرف هایی که جلالی در تمرین سایپا زد او را به دردسر انداخته؟

خبرهای رسیده از باشگاه سایپا حکایت از آن دارد که مسئولان این باشگاه از مجید جلالی ناراضی هستند و دوباره شایعاتی درباره این مربی به گوش می رسد. گویا جلالی در اولین تمرین سایپا رو به بازیکنان گفت: «هدف ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست و هرکس که نمی تواند، همین الان تیم را ترک […]

خبرهای رسیده از باشگاه سایپا حکایت از آن دارد که مسئولان این باشگاه از مجید جلالی ناراضی هستند و دوباره شایعاتی درباره این مربی به گوش می رسد. گویا جلالی در اولین تمرین سایپا رو به بازیکنان گفت: «هدف ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست و هرکس که نمی تواند، همین الان تیم را ترک کند.» 
جلالی در مذاکراتی که با مسئولان باشگاه داشت از موفقیت در جام حذفی و کسب سهمیه گفت به همین دلیل مسئولان از او توقع زیادی داشتند. در ادامه اما وضعیت کمی عوض شد. خبرهای رسیده از باشگاه حکایت از آن دارد که مسئولان از عملکرد تیم رضایتی ندارند و نگران آینده هستند. یکی از این مسئولان می گوید: «ما در نیم فصل دوم ۸ مسابقه در خارج از خانه داریم. بازی های سختی در انتظار ماست. برای گرفتن سهمیه باید در نیم فصل اول امتیازهای بیشتری به دست می آوردیم.» 
این خبرها از سایپا شنیده می شود و این شایعات وجود دارد؛ باید دید در ادامه چه وضعیتی برای این همکاری می افتد. البته از همان روزهای ابتدایی فصل شایعه درباره قطع همکاری دو طرف وجود داشت و انگار تمام نخواهد داشت.

ارسال دیدگاه