کد خبر : 530369

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱ زمان : ۱۰:۰۰

تجمع مسلمانان آمریکایی در اعتراض به جنایات داعش

رهبران گروه‌های اسلامی در آمریکا از ایالت ویرجینیا اقدامات گروه تروریستی داعش با استفاده از نام اسلام را به‌شدت محوم کردند. جمعی از رهبران مساجد و مراکز اسلامی از ایالت ویرجینیا به‌همراه یکی از رهبران یهودی دو روز گذشته (جمعه) مقابل ساختمان یادبود لینکلن در واشنگتن تجمع و از گروه تروریستی داعش ابراز انزجار کردند. […]

رهبران گروه‌های اسلامی در آمریکا از ایالت ویرجینیا اقدامات گروه تروریستی داعش با استفاده از نام اسلام را به‌شدت محوم کردند.

جمعی از رهبران مساجد و مراکز اسلامی از ایالت ویرجینیا به‌همراه یکی از رهبران یهودی دو روز گذشته (جمعه) مقابل ساختمان یادبود لینکلن در واشنگتن تجمع و از گروه تروریستی داعش ابراز انزجار کردند.

تجمع‌کنندگان پلاکارد بزرگی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود: مسلمانان آمریکا داعش را محکوم می‌کنند.

یکی از رهبران یهودی اهل سنگال در اظهاراتی گفت: دونالد ترامپ و بن کارسون که نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری هستند از قوانین اساسی این کشور خبر نداشته و برای امنیت ملی آمریکا خطرناک هستند.

یک شرکت کننده دیگر در این مراسم درباره علت حضور در این مراسم گفت: ما مسلمانان آمریکایی اینجا تجمع کرده‌ایم تا اعلام کنیم گروه داعش را عضوی از مسلمانان نمی‌دانیم و معتقدیم که آنها هیچ سنخیتی با اسلام ندارند. ما با اقداماتی که با نام اسلام در نقض حقوق بشر و استفاده ابزاری از زنان انجام می‌شود محکوم می‌کنیم.

منبع : خبرگزاری تسنیم
ارسال دیدگاه