کد خبر : 528609

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ زمان : ۴:۰۰

اکنون تصمیم دارم در تلویزیون نباشم

مهران احمدی گفت: در چند مدت اخیر پیشنهاد حضور در سریال داشته‌ام،‌ اما اکنون تصمیم دارم در تلویزیون حاضر نشوم و در حوزه سینما متمرکز باشم. «مهران احمدی» در گفت‌وگو با فارس گفت:‌ مدتی است مشغول ایفای نقش در فیلم سینمایی «ماهی» به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی هستم. وی درباره نقش خود در این فیلم […]

مهران احمدی گفت: در چند مدت اخیر پیشنهاد حضور در سریال داشته‌ام،‌ اما اکنون تصمیم دارم در تلویزیون حاضر نشوم و در حوزه سینما متمرکز باشم.

«مهران احمدی» در گفت‌وگو با فارس گفت:‌ مدتی است مشغول ایفای نقش در فیلم سینمایی «ماهی» به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی هستم.

وی درباره نقش خود در این فیلم سینمایی بیان داشت:‌ به طور قطع هر نقشی ویژگی‌های خاص خود را دارد و به این دلیل که نمی‌توانم درباره جزئیات نقشم چیزی بگویم از ویژگی‌های خاص این نقش معافم کنید.

این بازیگر ادامه داد‌: در این مدت اخیر پیشنهاد حضور در سریال داشته‌ام،‌ اما فعلا تصمیم دارم تا در تلویزیون حاضر نشوم و در حوزه سینما متمرکز باشم.

این بازیگر که در دو سری از سریال «پایتخت» در نقش بهبود بازی کرده بود،‌درباره حضورش در سری جدید از این سریال نیز بیان داشت: هیچ خبری درباره ساخته شدن ادامه این سریال ندارم و اگر هم پیشنهاد شود،از الان ‌نمی‌دانم که حضور داشته باشم یا خیر.

وی درباره فیلم‌های نزدیک به اکرانش نیز گفت: مدتی پیش فیلم سینمایی «تمشک» که در آن بازی کرده بودم به شبکه نمایش خانگی آمد و فعلا فیلمی در نوبت اکران ندارم.

منبع : خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه