کد خبر : 530187

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۹ زمان : ۱۲:۰۰

اعلام جنگ هکرهای گروه ناشناس به داعش

تک کرانچ اعلام کرد: اعضای این گروه با انتشار ویدیویی در اینترنت و مطالبی در حساب کاربری خود در توییتر تصریح کرده اند که قصد دارند وب سایت های همکار با داعش را امروز از کار بیندازند. در بخشی از این پیام ها آمده است: ما به حکومت ترس و وحشت شما خاتمه می دهیم […]

تک کرانچ اعلام کرد: اعضای این گروه با انتشار ویدیویی در اینترنت و مطالبی در حساب کاربری خود در توییتر تصریح کرده اند که قصد دارند وب سایت های همکار با داعش را امروز از کار بیندازند.

در بخشی از این پیام ها آمده است: ما به حکومت ترس و وحشت شما خاتمه می دهیم و دیگر چشممان را بر روی اقدامات تروریستی بی رحمانه و غیرانسانی شما در قبال تمامی مذاهب دیگر نمی بندیم. ما تمامی وب سایت های تبلیغاتی شما را از کار می اندازیم. جهاد شما پایانی غیرمنتظره خواهد داشت.

هکرهای ناشناس و گروه تروریستی داعش حدود یک سال است که با هم درگیر هستند و اولین بار بعد از حملات داعش به دفتر نشریه شارلی هبدو بود که این حملات آغاز شد. هکرها در مجموع ۱۴۹ وب سایت وابسته به داعش را از کار انداخته اند و ۱۰۱ هزار حساب توییتری و ۵۹۰۰ ویدیوی تبلیغاتی را از دسترس خارج کرده اند. اما داعش هر بار از روش ها و امکانات جدیدی برای تبلیغات استفاده می کند.

ارسال دیدگاه