کد خبر : 530168

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸ زمان : ۱۴:۰۰

آل سعود به دنبال فروپاشی امت اسلام

معاون دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره حمایت های مالی و تسلیحاتی رژیم سعودی از تکفیریها در سوریه تصریح کرد: آل سعود به دنبال فروپاشی امت عربی و اسلامی است به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، «شیخ نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به حمایت های مالی و تسلیحاتی گسترده […]

معاون دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره حمایت های مالی و تسلیحاتی رژیم سعودی از تکفیریها در سوریه تصریح کرد: آل سعود به دنبال فروپاشی امت عربی و اسلامی است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، «شیخ نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به حمایت های مالی و تسلیحاتی گسترده رژیم سعودی و همپیمانان منطقه ای آن از تروریست های تکفیری در سوریه، تصریح کرد: هدف اصلی این حمایت ها فروپاشی امت اسلامی و عربی است.

بر اساس این گزارش، وی افزود: یکی دیگر از اهداف مهم حمایت های عربستان و متحدانش از تکفیریها در سوریه و دیگر کشورهای منطقه هموار کردن راه برای رژیم اسرائیل برای رسیدن به اهدافش است.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف مهم عربستان و متحدان منطقه ای آن از تروریسم، تسهیل مسیر رژیم صهیونیستی برای رسیدن به اهدافش است، تصریح کرد: نیروهای مقاومت به مبارزه با تکفیریها ادامه می دهند، زیرا آن را جزئی از مبارزه با صهیونیستها می دانند.

معاون دبیر کل حزب الله لبنان افزود: تروریست های تکفیری در منطقه زیاد دوام نخواهند آورد؛ آنها قادر به ادامه این راه و ثبات در آن نیستند.

وی با بیان اینکه شرّ گروه های تروریستی ـ تکفیری در منطقه در نهایت دامان حامیان آن ها را خواهد گرفت، اظهار داشت: بدون شک آنچه که در فرانسه شاهد آن بودیم را بارها و بارها در درگیر کشورهای اروپایی، در ترکیه و در آمریکا مشاهده خواهیم کرد، زیرا معلوم نیست این کشورها توسط چه کسانی اداره می شوند.

ارسال دیدگاه