کد خبر : 530023

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ زمان : ۰:۰۱

آخرین فرزند هم از قصاص قاتل پدرش گذشت

مردادماه ۹۲ بود که پیکر مردی ۴۶ ساله در شرق تهران کشف شد و گزارش پزشکی قانونی نشان داد که وی بر اثر ضربات متعدد چماق به سر جان باخته است. روند شناسایی قاتل در این پرونده مدت زمان زیادی طول کشید و پرونده پیچیدگی خاصی داشت چرا که افراد ساکن در محل از شناسایی […]

مردادماه ۹۲ بود که پیکر مردی ۴۶ ساله در شرق تهران کشف شد و گزارش پزشکی قانونی نشان داد که وی بر اثر ضربات متعدد چماق به سر جان باخته است.

روند شناسایی قاتل در این پرونده مدت زمان زیادی طول کشید و پرونده پیچیدگی خاصی داشت چرا که افراد ساکن در محل از شناسایی هم محلی خود سر باز می زدند تا اینکه خانواده ای اعلام مفقودی مقتول را می کنند و هویت مقتول کشف می شود.

مقتول که دارای ۳ فرزند بود و از همسر خویش جدا شده و معتاد به مصرف شیشه بود که در یک درگیری توسط دوست خود که او نیز شیشه مصرف می کرد جان خود را از دست داده بود.

پس از کش و قوس فراوان بازپرس احمد بیگی بازپرس ویژه قتل موفق به شناسایی قاتل می شود اما قاتل در ابتدا اعلام می کند که قاتل فرد دیگری است اما در نهایت تحقیقات نشان می دهد که خود این فرد قاتل بوده است.

خانواده مقتول شامل پدر و مادر و ۲ فرزند وی پیش از این از قصاص قاتل صرف نظر کرده بودند و آخرین پسر نیز امروز از قصاص صرف نظر کرد و خواستار پرداخت دیه شد.

خانواده مقتول اعلام کردند که این دو دوستان نزدیک و صمیمی یکدیگر بودند و بر همین اساس از خون وی گذشتیم.

منبع : خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه