کد خبر : 527059

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲ زمان : ۲:۰۰

آخرین آمار از تعداد کاربران اینستاگرام

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، اینستاگرام اعلام کرده که تعداد کاربرانش از مرز ۴۰۰ میلیون نفر گذشته و در رقابت با توییتر که تنها ۳۰۰ میلیون نفر مشترک دارد شرایط بهتری به دست آورده است. به نقل از رویترز، این سرویس به اشتراک گذاری عکس در سه سال اخیر به سرعت رشد کرده […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، اینستاگرام اعلام کرده که تعداد کاربرانش از مرز ۴۰۰ میلیون نفر گذشته و در رقابت با توییتر که تنها ۳۰۰ میلیون نفر مشترک دارد شرایط بهتری به دست آورده است.
به نقل از رویترز، این سرویس به اشتراک گذاری عکس در سه سال اخیر به سرعت رشد کرده و توانسته رقبایی همچون توییتر و اسنپ چت را پشت سر بگذارد. اینستاگرام که تحت مالکیت فیس بوک است در ماه های اخیر امکانات و محصولات جدیدی را به سرویس های خود افزوده تا بتواند کاربران بیشتری را جذب کند.
بیش از ۷۵ درصد از کاربران اینستاگرام در خارج از ایالات متحده زندگی می کنند و بیش از نیمی از ۱۰۰ میلیون کاربر جدید آن در اروپا و آسیا ساکن هستند. اینستگرام در برزیل، ژاپن و اندونزی محبوبیت فوق العاده ای دارد.
فیس بوک در سال ۲۰۱۲ با پرداخت یک میلیارد دلار اینستگرام را خریداری کرد و قصد دارد استفاده تبلیغاتی از آن را گسترش دهد. بر اساس بررسی های موسسه تحقیقاتی eMarketer انتظار می رود درآمد تبلیغاتی اینستگرام در سال ۲۰۱۷ به ۲٫۸ میلیارد دلار افزایش یابد.
فیس بوک در حال حاضر مالک بسیاری از برنامه ها و app های محبوب است که از جمله آنها می توان به WhatsApp با ۹۰۰ میلیون نفر کاربر اشاره کرد. برنامه مسنجر اختصاصی فیس بوک هم ۷۰۰ میلیون نفر کاربر دارد.

ارسال دیدگاه