کد خبر : 136

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ زمان : ۱۱:۳۱

کولی‌بالی : عابدزاده هم فحش داد

بعد از اتفاقات بازی راه آهن و استقلال خوزستان که حرکات عجیب احمدرضا عابدزاده را موجب شد، برای روشن شدن موضوع با موسی کولی بالی به گفت و گو پرداختیم. موسی کولی بالی در گفت و گو با ” ورزش سه ” درباره درگیری اولیه اش با محمد غلامی گفت: در فوتبال ممکن است هر […]

بعد از اتفاقات بازی راه آهن و استقلال خوزستان که حرکات عجیب احمدرضا عابدزاده را موجب شد، برای روشن شدن موضوع با موسی کولی بالی به گفت و گو پرداختیم.
00993153 کولی‌بالی : عابدزاده هم فحش داد

موسی کولی بالی در گفت و گو با ” ورزش سه ” درباره درگیری اولیه اش با محمد غلامی گفت: در فوتبال ممکن است هر اتفاقی بیفتد اما من غلامی را نزدم و به هیچ عنوان فحش ندادم، من فارسی و انگلیسی بلد نیستم و زبان من فرانسوی است.

وی در مورد حرکات عابدزاده گفت: مربی دروازه بانان راه آهن آمد و به من فحاشی کرد ولی من به او هیچ فحشی ندادم چون در فرهنگ ما فحاشی به بزرگ تر و مربی جایی ندارد و من سعی نکردم کسی را بزنم و یا توهین کنم. اما او فحاشی کرد و قصد داشت جنجال درست کند. فحشی که او داد بسیار واضح بود و همه ی دنیا آن جمله را می دانند که فحش است.

بازیکن اهل مالی ، استقلال خوزستان در مورد حرکات بعد از اخراجش گفت: بعد از اخراج به سمت نیمکت راه آهن رفتم تا بگویم من به کسی فحش نداده ام. من اصلا عابدزاده را نمی شناختم و اکنون هم نمی دانم او کیست.

او در انتها گفت : رابطه خوبی با بازیکنان و مربی دارم و از زندگی در اهواز راضیم.

ارسال دیدگاه