کد خبر : 327928

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸ زمان : ۸:۴۵

یک خبر جالب و حیرت انگیز

بعضی از خبرها آنقدر جالب و حیرت‌انگیز است که آدم دوست دارد دوباره آن‌ها را بخواند … مثلاً آیا تا به حال شنیده‌اید خانواده‌ای در خودرو زندگی کنند؟ زن و مردی که با داشتن ۱ فرزند از سوی خانواده‌های خود طرد شده بودند، با سرقت خودرو شب‌ها درون آن می‌خوابیدند … مأموران یگان گشت پلیس […]

بعضی از خبرها آنقدر جالب و حیرت‌انگیز است که آدم دوست دارد دوباره آن‌ها را بخواند … مثلاً آیا تا به حال شنیده‌اید خانواده‌ای در خودرو زندگی کنند؟ زن و مردی که با داشتن ۱ فرزند از سوی خانواده‌های خود طرد شده بودند، با سرقت خودرو شب‌ها درون آن می‌خوابیدند …

مأموران یگان گشت پلیس آگاهی هنگام گشت زنی در میدان رازی تهران با مشاهده ۱ دستگاه خودرو پژو آردی که از تبریز به سرقت رفته بود، آن را متوقف کردند و مشخص شد سرنشینان آن از مدت‌ها قبل با سرقت خودرو مذکور در آن زندگی می‌کنند.

این زوج جوان دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شدند. آنها در بازجویی گفتند که ۳ سال پیش تصمیم به ازدواج گرفتند، اما چون والدین آنها با این وصلت مخالف بودند آنها را از خانه طرد کردند.

مرد درباره سرقت خودرو گفت: ما از ۳ سال پیش آواره شهرها هستیم و هر هفته پس از کرایه خودرو به مقصد شهری دیگر در میانه راه از راننده درخواست می‌کردیم برای بچه ما آب جوش تهیه کند.

وقتی راننده پیاده می‌شد از فرصت استفاده کرده و خودرو را سرقت می‌کردیم و پس از چند روز که با آن مسافرکشی می‌کردیم و شب‌ها را در درون آن به سر می‌بردیم، خودرو را در گوشه‌ای رها کرده و دوباره ۱ خودرو دیگر می‌دزدیدیم.

پس از این اعتراف، زن جوان از قاضی خواست تا او را به جای شوهرش زندانی کند. وقتی قاضی علت را سؤال کرده، زن گفت: من می‌دانم اگر شوهرم زندانی شود من و بچه‌ام محلی برای زندگی نداریم و خانواده من و شوهرم حاضر به پذیرش ما نیستند؛ ولی اگر شوهر آزاد شود، خانواده‌اش او و فرزندم را خواهند پذیرفت.

سرانجام قاضی دستور آزادی زن و بازداشت مرد را صادر کرد.

ارسال دیدگاه