کد خبر : 526908

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ زمان : ۱۸:۰۰

یک اتفاق عجیب در مثلث برمودا

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، از قرن‌ها پیش، داستان‌های ترسناکی از منطقه‌ای در غرب اقیانوس اطلس سر زبان‌ها افتاد. در منطقه‌ای بنام مثلث برمودا حدود ۵۰ کشتی و ۲۰ هواپیما در صد سال گذشته ناپدید شده‌اند، بدون آنکه ردی از خود بجا بگذارند. مثلث برمودا هنوز هم به صورت معما باقی مانده است. […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، از قرن‌ها پیش، داستان‌های ترسناکی از منطقه‌ای در غرب اقیانوس اطلس سر زبان‌ها افتاد. در منطقه‌ای بنام مثلث برمودا حدود ۵۰ کشتی و ۲۰ هواپیما در صد سال گذشته ناپدید شده‌اند، بدون آنکه ردی از خود بجا بگذارند. مثلث برمودا هنوز هم به صورت معما باقی مانده است.

این اتفاق را بخوانید:

پنجم دسامبر سال ۱۹۴۵ است و آسمان شهر فلوریدا در آمریکا پر از ستاره، ۵ هواپیما به قصد پروازی آزمایشی برمی‌خیزند. برای ۱۴ سرنشین این هواپیماها، ۱ برنامه آسان آموزشی مدنظر قرار گرفته شده بود که ناگهان برج مراقبت پیام رادیویی عجیبی از چارلز تیلور یکی از خلبان‌ها دریافت کرد: «وضعیت اضطراری است! »

مأمور برج مراقبت پرسید: «موقعیت شما چیست؟»

تیلور با وحشت جواب داد : «نمی‌دانم وضعیت ما چیست. اصلاً نمی‌دانم کجا هستم.»

کارکنان برج مراقبت با حیرت به این مکالمه گوش‌کردند.

بار دیگر صدای تیلور از بلندگوی بی‌سیم به گوش رسید: «ما دیگر قادر به جهت‌یابی نیستیم. تمامی دستگاه‌ها از کارافتاده است. خیلی عجیب است! به نظر می‌رسد دریا …» و پس از آن فقط صدای پارازیت به گوش رسید. باز صدای تیلور بود که با ناامیدی فریاد می‌زد: «به دنبال ما نیایید!»

پس از آن سکوت همه جا را فرا گرفت. بلافاصله ۱ هواپیمای جستجوگر با ۱۳ سرنشین به پرواز درآمد تا خلبان‌های گمشده را پیدا کند. اما ۱ اتفاق باورنکردنی افتاد. گروه نجات هم بی‌آنکه ردی از خود بر جای بگذارد در اقیانوس ناپدید شد. این فقط یکی از صدها ماجرای عجیب و باور نکردنی است که در این منطقه اتفاق افتاده است. منطقه‌ای در میان جزایر برمودا، پروتوریکو و فلوریدا که به مثلث برمودا معروف شده است.

در ۱۰۰ سال گذشته حدود ۵۰ کشتی و ۲۰ هواپیما در این منطقه به طرز مرموزی ناپدید شدند بی‌آنکه اثری از آنها باقی بماند. تاکنون حرف‌های زیادی در رابطه با برمودا گفته‌اند. از جمله وجود جزیره اسرارآمیز آتلانتیس که سال‌ها قبل در زیر آب مدفون شده و همچنین حضور اشعه‌های مرموز، نیروهای شیطانی، گرداب‌های سنگین، وجود مغناطیس زیاد در آن منطقه، همچنین وجود آب‌های گرم و جوش و …

اما کارشناسان سیاسی حرف‌های دیگری می‌زنند. آنها می‌گویند: آنجا آزمایشگاهی است برای دولت‌های غربی که مقاصد شومشان برای دنیا را در آنجا برنامه‌ریزی می‌کنند، به قولی برمودا پایگاهی برای آنان است.

و تمام این دلیل‌ها در شرایطی است که در ۴۰ سال اخیر هیچ اتفاقی در این محدوده یعنی برمودا رؤیت نشده است. اگرچه عده‌ای هم می‌گویند: «آنجا پایگاه مریخی ها در جهان است.»

ارسال دیدگاه