کد خبر : 4582

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۲ زمان : ۱۳:۴۴

گزینه نظامی علیه ایران تبدیل به شوخی بچه مدرسه ای ها شده است

حجت الاسلام والمسملین محمد جواد حاج علی اکبری نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی سراسر کشور صبح امروز چهارشنبه ۲۲ بهمن در جمع راهپیمایان مردم گرگان اظهار داشت:  ۲۲ بهمن سال ۵۷ با دلهای پاک و همدلی همه مردم ایران با رهبری امام خمینی (ره) رقم خورد و گویا تاریخ منتظر […]

حجت الاسلام والمسملین محمد جواد حاج علی اکبری نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی سراسر کشور صبح امروز چهارشنبه ۲۲ بهمن در جمع راهپیمایان مردم گرگان اظهار داشت:  ۲۲ بهمن سال ۵۷ با دلهای پاک و همدلی همه مردم ایران با رهبری امام خمینی (ره) رقم خورد و گویا تاریخ منتظر بود تا به دعوت امام عظیم الشان پاسخ بگوید.

حجت الاسلام حاج علی اکبری گفت : پیامبر اعظم (ص) گفته بود که مردانی از ایران به ثریا خواهند رفت و علوم را خواهند شکافت و ایرانیان همانهایی بودند که توانستند دنباله رو راه سلمان فارسی باشند و انقلاب اسلامی هم ایران هم یکی از این جلوه های تاریخی بود.

وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن نه تنها به عمر پلید رژیم پهلوی پایان داد بلکه زمینه بیداری اسلامی دیگر کشورها را فراهم کرد ، افزود: پیام حضور پرشور مردم گرگان در این راهپیمایی این بود  که ما این راه را ادامه خواهیم داد و در پیروی از امام و رهبری حتی یک روز هم پا پس نکشیده اند.

نماینده رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی کشور ادامه داد: ۲۲ بهمن روز شکر ماست و ملت در این روز با نیت خالص بیرون می آیند در حالیکه هیچ ملتی چنین برنامه ای ندارد و مردم ما نشان دادند قدرشناس استقلال ، آزادی و شرف می باشند.

حاج علی اکبری تصریح کرد: ملت ایران در راهپیمایی امروز از شهدا ، از امام راحل ، از نعمت آزادی و امنیت شکرگذاری می کنند ، از امامی که با نفس توحیدی خودش و بر اساس قران ، عترت ، عقل و خرد راه ما را ترسیم کردند .

وی گفت: راه امام ، راه عزت و آزادی ، شرف و کرامت است و بعد از ایشان نیز رهبری مدبرانه و شجاعانه فرزندی از فرزندان امام خمینی با همان تدبیر و درایت در این سالهای پر فراز و نشیب انقلاب را از طوفانهای حوادث عبور داد.

این مقام مسئول با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد بصیرت ماست تاکید کرد: الان دشمن مدام می گوید که گزینه نظامی روی میز ماست در حالی که گزینه نظامی در هشت سال دفاع مقدس  که یک جنگ جهانی علیه ما بود و حتی یک وجب از خاک ما هم دست آنها نیفتاد ، شکست خورده است.

حجت الاسلام حاج علی اکبری با اشاره به اینکه گزینه نظامی تبدیل به شوخی بچه مدرسه های ما شده است خاطرنشان ساخت: قرار شد بحث هسته ای در چهارچوب ها توافق پیش برود و نهایتا به یک توافق برسیم و مقام معظم رهبری هم گفته بود که طرف ایرانی همه اقدامات لازم را انجام داده و الان کشورهای مقابل باید تصمیم خود را بگیرند .

سخنران راهپمیمایی ۲۲ بهمن گرگان گفت: اخیرا غربیها اعلام می کنند که طرف ایرانی دستشان بسته است ، شما دستتان بسته است مردم ایران دستشان باز است ، این رژیم صهیونیستی شماست که دور خودش دیوار کشیده است .

وی ادامه داد: پیام رهبری به جوانان اروپایی و آمریکایی موجی از اسلامگرایی را در جوانان غربی ایجاد کرده طوریکه قران کمیاب شده در فرانسه و آمریکا و بعد از این پیام بود که جوانان غربی اسلام را از منبع اصلی آن یعنی قران دنبال می کنند.

نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یادآور شد: جواب همه این دشمنی ها را مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن دادند و سیلی محکمتری به چهره سیاه آمریکا جهانخوار زدند .

حاج علی اکبری گفت: عرصه فرهنگ عمومی کشور باید جدی گرفته شود و سیمای ملت باید در عرصه فرهنگ هوشمندانه مدیریت شود.

.

منبع : ساجدنیوز

ارسال دیدگاه