کد خبر : 532041

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶ زمان : ۱۲:۰۰

گزارش رسانه برجسته اسراییل درباره «خندوانه» و «رامبد جوان»

روزنامه «القدس العربی» ؛ رسانه صهیونیستی «هآرتص» طی گزارش ویژه ای برنامه «خندوانه» که از شبکه نسیم پخش می شود را مورد نقد و بررسی قرار داد. بر پایه گزارش این روزنامه برجسته اسراییل؛ این رسانه صهیونیستی در این ارتباط گفته خندوانه برنامه ای ایرانی پر طرفدار است که  مجری آن به نام «رامبد جوان» […]

روزنامه «القدس العربی» ؛ رسانه صهیونیستی «هآرتص» طی گزارش ویژه ای برنامه «خندوانه» که از شبکه نسیم پخش می شود را مورد نقد و بررسی قرار داد.

بر پایه گزارش این روزنامه برجسته اسراییل؛ این رسانه صهیونیستی در این ارتباط گفته خندوانه برنامه ای ایرانی پر طرفدار است که  مجری آن به نام «رامبد جوان» در طول برنامه با دست زدن و خنده موجبات شادی و طنز را از طریق این برنامه تلوزیونی برای ایرانی ها فراهم کرده است.

به نوشته روزنامه هآرتص؛ این برنامه تنها ویژه خنده و مسائل طنزآمیز نیست، بلکه به بررسی موضوعات اجتماعی و زیست محیطی هم می پردازد. نمونه آن وقتی بود که در رشت بعد از قطع ۳۷ درخت توسط شهرداری این شهر، خندوانه به نقد قطع شدن درختان پرداخت.

یکبار هم خندوانه به موضوع بیماران سندروم داون پرداخت که موجب تشکیل نهاد حمایتی توسط مردم و کمک های مالی به این بیماران شد.

یکبار هم قرار شد در برنامه خندوانه از محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران برای تشکر از وی در قبال تلاشش در تحقق توافق هسته ای دعوت شود.

منبع : جام نیوز
ارسال دیدگاه