کد خبر : 523195

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳ زمان : ۱۳:۳۷

گران‌ترین بازیکن استقلال کیست؟!

افکارنیوز : بنا به ادعای فتح‌ا…‌‌زاده، استقلالی‌ها فقط در صحبت می‌گویند بازیکن بالای یک میلیارد و دویست میلیون تومانی ندارند اما در عمل آنها حاضر به عقد قراردادی بالغ بر ۹/۱ میلیارد تومان هم شدند و اگر خودشان ریز قراردادها را منتشر نکنند، او با مدارک و مستنداتی که دارد، همه چیز را علنی خواهد کرد. حالا […]

افکارنیوز : بنا به ادعای فتح‌ا…‌‌زاده، استقلالی‌ها فقط در صحبت می‌گویند بازیکن بالای یک میلیارد و دویست میلیون تومانی ندارند اما در عمل آنها حاضر به عقد قراردادی بالغ بر ۹/۱ میلیارد تومان هم شدند و اگر خودشان ریز قراردادها را منتشر نکنند، او با مدارک و مستنداتی که دارد، همه چیز را علنی خواهد کرد. حالا با این ادعا بسیاری منتظر واکنش باشگاه استقلال هستند چون در این چند هفته نقل و انتقالات، مدیران استقلال مدعی بودند بر حسب مشکلات مالی با همکاری بازیکنان تخفیف‌های زیادی هنگام عقد قرارداد گرفته و بازیکن بالای ۲/۱ میلیارد ندارند. اگر فرض را بر این بگیریم که ادعای فتح‌ا…‌‌زاده صحت داشته باشد، تنها چند بازیکن از جمع بازیکنان کنونی استقلال می‌توانند لقب گران‌ترین خرید را به خود اختصاص دهند که در زیر اشاره‌ای به این نفرات خواهیم داشت.

سیدمهدی رحمتی
گران‌ترین بازیکن فصل گذشته لیگ‌برتر که حضورش در پیکان همه طرفداران را مات و مبهوت کرد، بعد از سقوط این تیم به دسته اول و در شرایطی که پیشنهادات نجومی‌تری داشت، به استقلال بازگشت تا مرد شماره یک و همچنین کاپیتان آبی‌پوشان در لیگ پانزدهم باشد. در خصوص قرارداد این بازیکن با استقلال گفته شد او با کم کردن خواسته‌های مالی‌‌اش تنها قراردادی ۲/۱ میلیاردی امضا کرده است اما برخی منابع مدعی بودند که قرارداد این دروازه‌بان با استقلالی‌ها خیلی بیشتر از این مبلغ خواهد بود که با ادعای مطرح شده از سوی فتح‌ا…‌‌زاده، رحمتی گزینه اول گران‌قیمت‌ترین بازیکن استقلال در این فصل خواهد بود.

امید ابراهیمی
هافبک ملی‌پوش استقلال که علنی شدن قرارداد یک‌ساله‌‌اش با استقلال برخلاف تمامی ملی‌پوشان تیم سرو صدای زیادی به پا کرد، از میانه‌های راه کوچ دوباره به سپاهان در جمع آبی‌پوشان ماندنی شد، آن‌هم در شرایطی که مدیران استقلال ادعا کردند این بازیکن هم با در نظر گرفتن شرایط مالی باشگاه به آنها تخفیف داد و سقف ۲/۱ میلیاردی باشگاه را رعایت کرد. امید که از قرارداد فصل قبل خود مطالبات زیادی داشت، برای اینکه بتواند این طلب را زنده کند زیر بار تمدید قرارداد با استقلال رفت اما نزدیکان به این بازیکن مدعی‌اند او رقمی نزدیک به پیشنهاد باشگاه سپاهان که خیلی بالاتر از سقف قرارداد مد‌نظر استقلالی‌ها بود، از این باشگاه گرفته و بعد از مهدی رحمتی می‌تواند دومین کاندیدای گران‌ترین بازیکن فصل استقلال باشد.

جاسم کرار
هافبک عراقی استقلالی‌ها بعد از ثبت قرارداد دو ساله با باشگاه برای سال اول مبلغی حدود ۴۰۰ هزار دلار گرفت که با همین پول فصل قبل جزو چند بازیکن گران‌قیمت آبی‌پوشان بود. با توجه به اینکه قرارداد مالی سال دوم باید توافقی ثبت می‌شد، دو طرف در هفته‌های گذشته اختلافات زیادی با هم پیدا کرده و حتی کار به جایی رسید که باشگاه تا حدود زیادی قید حفظ این بازیکن را زد اما به درخواست مظلومی دوباره مذاکرات از سر گرفته شد و کرار هم زیر بار ماندن رفت گرچه با جنجال‌های اخیر مشخص است که او از رقم دریافتی‌‌اش اصلاً رضایت ندارد. با توجه به اینکه گفته شد کرار برای سال دوم روی رقم ۶۵۰ هزار دلار تأکید دارد، هیچ بعید نیست منظور فتح‌ا…‌‌زاده از گران‌ترین بازیکن استقلال، این هافبک یاغی عراقی باشد.

ارسال دیدگاه