کد خبر : 31120

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ زمان : ۷:۰۰

گاف بزرگ روزنامه امروز استقلالِ جوان + عکس

دیگر تماشای اشتباهات مطبوعاتی‌ها امری طبیعی شده است. به خصوص وقتی اسم روزنامه استقلال جوان در میان باشد. روزنامه وابسته به علی فتح‌الله‌زاده از پیش نشان داده بود که علاقه‌ زیادی به حواشی فوتبال دارد و با ورق زدن صفحات این روزنامه، تنها شاهد کل‌کل‌های فتح‌الله‌زاده‌وار هستید. مدیرعامل پیشین استقلال در زمان حضورش در باشگاه […]

دیگر تماشای اشتباهات مطبوعاتی‌ها امری طبیعی شده است. به خصوص وقتی اسم روزنامه استقلال جوان در میان باشد.

روزنامه وابسته به علی فتح‌الله‌زاده از پیش نشان داده بود که علاقه‌ زیادی به حواشی فوتبال دارد و با ورق زدن صفحات این روزنامه، تنها شاهد کل‌کل‌های فتح‌الله‌زاده‌وار هستید.

مدیرعامل پیشین استقلال در زمان حضورش در باشگاه هم همواره از علاقه‌اش به کل‌کل‌های هواداری رونمایی کرده بود. اولین روز اردیبهشت ماه بود که این روزنامه، کلمه «برخاستن» را روی جلدش به اشتباه نوشته بود. کلمه‌ای که کافی است تا دوم دبیرستان سواد داشته باشید تا شکل صحیح آن را بدانید. اما اساتید بزرگوار اشتباه عجیبی داشتند.

حالا این بار این روزنامه یک اشتباه دیگری روی جلد روزنامه‌اش دارد. در صفحه نخست این روزنامه یک تیتر از جلسه روز گذشته وزیر ورزش درج شده است. صحبتی که شنیدنش از گودرزی عجیب بود و تیتر یک تمام رسانه‌ها شد.  عنوان این تیتر را دوستان استقلال جوان گذاشتند: « گله گودرزی از وزیر ورزش: کارگر ما کارفرمای شده!». در این تیتر اشتباهی ساده رخ داده است. گودرزی که از وزیر ورزش گله‌ای ندارد. چرا که خود گودرزی وزیر ورزش است.

.

 گاف بزرگ روزنامه امروز استقلالِ جوان + عکس

ارسال دیدگاه