کد خبر : 529388

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ زمان : ۲:۰۰

کی‌روش: وقتی اسدی از فرگوسن حرف می‌زند خنده‌ام می‌گیرد

کا‌ر‌لوس کی‌روش که در روزهای گذشته با صدور بیانیه‌های پرتعداد پرکار و خبرساز ظاهر شده، به فدراسیون فو‌تبا‌ل رفت تا در نشستی با رییس فدراسیون به بحث درباره برخی مسائل بپردازد. او در پایان این نشست در جمع خبرنگاران عنوان کرد، دبیرکل فدراسیون فوتبال را نمی‌شناسد! کی‌روش گفت: امروز جلسه‌ای با حضور علی کفاشیان، افشین […]

کا‌ر‌لوس کی‌روش که در روزهای گذشته با صدور بیانیه‌های پرتعداد پرکار و خبرساز ظاهر شده، به فدراسیون فو‌تبا‌ل رفت تا در نشستی با رییس فدراسیون به بحث درباره برخی مسائل بپردازد.

کارلوس کیروش کی‌روش: وقتی اسدی از فرگوسن حرف می‌زند خنده‌ام می‌گیرد

او در پایان این نشست در جمع خبرنگاران عنوان کرد، دبیرکل فدراسیون فوتبال را نمی‌شناسد! کی‌روش گفت: امروز جلسه‌ای با حضور علی کفاشیان، افشین پیروانی، دن گاسپار به عنوان نماینده کادر فنی و شخص من و البته وکیلم برگزار کردیم.
کارلوس کی‌روش درباره اینکه علیرضا اسدی گفته که فرگوسن اعلام کرده متاسفم که کی‌روش دستیار من بوده گفت: چه کسی این حرف را زده است؟ من اسدی را نمی‌شناسم! او را به یاد نمی آورم که یک قهرمانی یا افتخار به دست آورده باشد.

وی ادامه داد: مسئله‌ای که امروز با کفاشیان صحبت کردیم و نتیجه گرفتیم این بود که هر شخصی اگر صحبتی تحریک‌آمیز و ناشایسته‌ای در مورد من انجام دهد نماینده حقوقی من و شخص رئیس فدراسیون پیگیری جدی خواهند کرد. دستور کتبی از کفاشیان دریافت کردم که اجازه صحبت در مورد این مسائل ندارم.

دستور دارم حرف نزنم
* مسئله‌ای که امروز با کفاشیان صحبت کردیم و نتیجه گرفتیم این بود که هر شخصی اگر صحبتی تحریک‌آمیز و ناشایسته‌ای در مورد من انجام دهد نماینده حقوقی من و شخص رئیس فدراسوین پیگیری جدی خواهند کرد. دستور کتبی از کفاشیان دریافت کردم که اجازه صحبت در مورد این مسائل ندارم.

وقتی اسدی از فرگوسن حرف می‌زند می‌خندم
* من اسم شخصی را که می‌گویید را نمی‌شناسم. او هر نظری در مورد الکس فرگوسن داشته باشد نمی‌توانم جلوی خنده ام را بگیرم و سعی می‌کنم نخندم! اما سعی می‌کنم گریه هم نکنم. صحبت نمی‌توانم بکنم زیرا رئیس به من اجازه نداده است. صحبت او باید به عنوان جوک سال انتخاب شود.

درد دارم من را نخندانید
*شما می‌ گویید اسدی در تیم‌ملی بازی کرده است. من از شما سوال می‌ کنم آیا او در انگلستان یا در فرانسه بازی کرده است؟! قهرمان جهان یا اروپا شده بود؟! تا جایی که من می‌دانم زمانی ایشان در تیم ملی بوده که ۱۴ بازیکن از این تیم محروم و مصدوم بوده‌اند که ایشان به تیم ملی دعوت شده است. به هر حال ایشان به عنوان کارمند فدراسیون اجازه ندارد در رابطه با مسائل فنی صحبت کند. خواهش می کنم مرا بیشتر نخندانید! دچار درد هستم و اگر بخواهم بخندم این درد بیشتر می‌شود.

کارمند فدراسیون نباید درباره دروازه‌بان‌های تیم‌ملی حرف بزند
*صحبت من ساده است ۴ گلر در تیم ملی داریم. کارمند فدراسیون که اجازه صحبت در مورد تیم ملی را ندارد صحبت در مورد این بازیکن را مطرح کرده است. او باید نگران حقوق بنده که پرداخت نشده باشد. نگران مشکلات زمین و مسائل عدیده دیگر باشد اما یک دفعه این کارمند فدراسیون تصمیم گرفت در مورد بازیکن صحبت کند.

رحمتی پسر باشخصیتی است
* این مسائل هیچ ربطی به رحمتی ندارد. همان طور که همیشه گفتم او دروازه‌بان خوبی است و پسر با شخصیتی هم است اما جزئی از برنامه‌های من نیست من بازیکنان را بنا بر کاراکترشان انتخاب می کنم برای استقلال مهدی رحمتی گزینه بسیار مناسبی است.

رحمتی انتخاب پنجم من است
*همیشه گفته‌ام که رحمتی بازیکن بسیار خوب و مورد علاقه من است اما جزئی از برنامه‌های من در تیم ملی نیست. او ۳۵ ساله است و من جام جهانی را پیش رو دارم و در جام جهانی ۳۸ ساله می‌شود. در حال حاضر دروازه‌بان‌های تیم ملی علیرضا حقیقی، بیرانوند، اخباری و سوشا مکانی که از تیم بزرگ پرسپولیس آمده است، هستند. من سال‌های قبل هم از سپاهان یک دروازه‌بان به تیم ملی آوردم به نام رحمان احمدی که کمک زیادی به صعودمان به جام جهانی کرد. در آن برهه از زمان به خاطر اشتباهاتی که مقابل ازبکستان، قطر و لبنان انجام داد ترجیح دادم دروازه‌بان تیمم را عوض کنم. من این حق را دارم که بازیکنان تیم ملی را انتخاب کنم. روزی که به رحمتی احتیاج داشته باشم، بعد از حقیقی، بیرانوند، اخباری و سوشا مکانی او را دعوت می‌کنم.

رحمتی فرصت عذرخواهی را از دست داد
*صحبت‌های من درباره شخصیت معنای ساده‌ای دارد. رحمتی یک روز قبل از بازی تیم ملی از حضور در دروازه‌ شانه خالی کرد. ما به او فرصت دادیم که از بازیکنان و مردم عذرخواهی کند اما او این کار را هم انجام نداد. برای شخص بنده او دیگر جایی در تیم ملی نداشت. بازیکنی که این کار را می‌کند، به تیم ملی هم اعتنا نمی‌کند. امیدوارم به نظر من احترام گذاشته شود. به یاد دارم سوشا مکانی در کره جنوبی و در استادیوم اولسان دوبار توسط مربی کره‌ای مورد ضرب و شتم قرار گرفت. او در تیم بزرگ پرسپولیس بازی می‌کند که میلیون‌ها هوادار دارد و هر از گاهی هم در ترکیب تیم ملی هم جای نمی‌گیرد اما طرفداران پرسپولیس در این باره ناراحت نمی‌شوند. وظیفه کارمند فدراسیون نیست که در این باره اظهارنظر کند و تنها هدف او قرار دادن استقلال مقابل پرسپولیس بوده است. این تنها دلیلی است که می‌توانم برای آن بیان کنم.

منبع : مشرق
ارسال دیدگاه