کد خبر : 128

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ زمان : ۱۱:۲۷

کی‌روش، پرسپولیس و یک رکورد تاریخی

کارلوس کی‌روش درحالی ۲۴ بازیکن را با خود به اردوی پرتغال می‌برد که از نکات جالب آن عدم حضور بازیکنان پرسپولیس در این اردو است. این اتفاق در حالی رخ داده که هیچگاه (حداقل در ۴۰ سال اخیر) سابقه نداشته بازیکنی از پرسپولیس در اردوی تیم ملی حاضر نباشد و انتظار می‌رفت بازیکنانی مثل رضا […]

کارلوس کی‌روش درحالی ۲۴ بازیکن را با خود به اردوی پرتغال می‌برد که از نکات جالب آن عدم حضور بازیکنان پرسپولیس در این اردو است. این اتفاق در حالی رخ داده که هیچگاه (حداقل در ۴۰ سال اخیر) سابقه نداشته بازیکنی از پرسپولیس در اردوی تیم ملی حاضر نباشد و انتظار می‌رفت بازیکنانی مثل رضا حقیقی و پیام صادقیان در اردوی تیم ملی باشند.

به گزارش ایسنا، پیش از این در جام جهانی ۲۰۰۶ هیچ یک از استقلالی‌های حاضر در تیم ملی فرصت بازی کردن پیدا نکرده بودند که در نوع خود بی سابقه بود و لیست جدید کارلوس کی‌روش هم اقدامی بود که جز اولین‌ها محسوب می‌شود.

هرچند که کارلوس کی‌روش در اظهاراتش اعلام کرده در دعوت بازیکنان به تیم ملی، توجهی به تیم آنها ندارد اما پرسش علاقمندان به فوتبال از او این است که آیا فرصت بازی در استرالیا به حتی یک پرسپولیسی داده نمی‌شود؟ و از آن جالب‌تر آیا هیچ بازیکنی از پرسپولیس در کاروان تیم ملی در استرالیا نخواهد بود؟ برای پاسخ به این پرسش باید حداقل دو ماه دیگر صبر کرد.

ارسال دیدگاه