کد خبر : 3667

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۵ زمان : ۸:۳۶

کینه دیرینه بی بی سی از دین اسلام علنی شد

شیوه فریبکاری حیله جدیدی نیست و بارها این رسانه انگلیسی در بیان اخبار و رویدادها چنین ترفندی را اجرا نموده است. به گزارش سرویس دینی جام نیوز، شبکه بی بی سی که در اسلام ستیزی سرآمد سایر رسانه های ضد انقلاب و معاند اسلام است همواره بر این نکته استوار است بطوری مخاطبین خود را […]

شیوه فریبکاری حیله جدیدی نیست و بارها این رسانه انگلیسی در بیان اخبار و رویدادها چنین ترفندی را اجرا نموده است.

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، شبکه بی بی سی که در اسلام ستیزی سرآمد سایر رسانه های ضد انقلاب و معاند اسلام است همواره بر این نکته استوار است بطوری مخاطبین خود را فریب دهد که علیرغم تغییر افکار مخاطبین دست خود را رو نکند و به اهداف دراز مدت خود برسد.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیلی اکپرس، این شیوه فریبکاری حیله جدیدی نیست و بارها این رسانه انگلیسی در بیان اخبار و رویدادها چنین ترفندی را اجرا نموده است.
در چند روز اخیر با حمله چند داعشی به دفتر “شارلی ابدو” در پاریس سوژه جدید به دست بی بی سی افتاده و با متهم کردن مسلمانان و دین اسلام تمام سعی و تلاش خود را به این نکته توجه کرد بود که اسلام ستیزی و اسلام هراسی ایجاد کند و ترور و خشونت را به نام اسلام و مسلمین ثبت کند.
این نیز با توجه به ترفندهای مکارانه بی بی سی موجبات فریب افکار مخاطبین را در پی داشت به طوری که با دقت نظر کوتاهی می توان به نیت شیطانی این رسانه انگلیس  پی برد.
بی بی سی این بار نتوانست بغض و کینه خود را به دین مبین اسلام پنهان کند و با توهینی وقیحانه و آشکارا نیت پلید خود را رو کرد.
فرداد فرحزاد مجری این رسانه در صفحه فیس بوک خود نوشت: “وقتی اتفاقات سیدنی و پاریس و جنایات داعش رو می بینم بیشتر به این نتیجه می رسم که دین اسلام دین خشونت و آدم کشی هست”
این مطلب با موجی از اعتراضات مخاطبینش مواجه شد و با پیامهای مختلف تودهنی محکمی به این هتاک به دین مقدس اسلام، زده شد که به ناچار این مطلب را از صفحه خود پاک کرد.
در موردی دیگر شخصی که در صفحه فیس بوک(Facebook) برنامه نوبت شما نسبت به اسلام هراسی بی بی سی معترض بود پاسخ وقیحانه تری از این صفحه به این مضمون داده شد: “ما فقط اطلاع رسانی می کنیم و به مسائل دیگر کاری نداریم هرچند مسلمانان سابقه خوبی از رفتارهای اجتماعی ندارند”
چنین برخوردی با جامعه اسلامی ایرانی از شبکه ای که بارها و بارها در ضدیت اسلام و انقلاب شمشیر از رو کشیده و در حمایت از بهائیان و همجس بازان و هزاران ضد ارزش و اخلاق که از شبکه سلطنتی  بی بی سی پخش شده بعید نیست.

ارسال دیدگاه