کد خبر : 524480

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۹ زمان : ۴:۰۰

کیف پول گمشده در جنگ جهانی دوم به صاحبش رسید

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، کیف پول یک سرباز آمریکایی که در جریان جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵ گم شده بود، یافت شد و این رخداد نشان می دهد که هرگز نباید نا امید شد. نشریه فرانسوی نوول ابسرواتور با اعلام این مطلب افزود: کیف پول که متعلق بود به سرباز […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، کیف پول یک سرباز آمریکایی که در جریان جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵ گم شده بود، یافت شد و این رخداد نشان می دهد که هرگز نباید نا امید شد.

نشریه فرانسوی نوول ابسرواتور با اعلام این مطلب افزود: کیف پول که متعلق بود به سرباز آمریکایی به نام ” اگلیو راموس” و در جریان جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵ در شهر سالزبورگ اتریش ناپدید شده بود، پس از ۷۰ سال به وی در ایالت کالیفرنیا بازگردانده شد.
در این کیف پول که توسط نوه وی ” جوزف راکوفر ” به هنگام کار در مزرعه شخصی یافت شد، حاوی کارت های شناسایی سربازی به نام ” اگلیو راموس” از پیاده نظام ارتش آمریکا مستقر در سالزبورگ ، عکس های خانوادگی و عکس یک زن و کودک و چندین تمبر قدیمی و مقداری اسکناس است.

دکتر راکوفر پس از جستجوی مدارک به آدرسی در ایالت آمریکا که مربوط به راموس بود بر می خورد و کیف پول را به همان آدرس ارسال می کند که به دست صاحب اصلیش می رسد.

وی در این باره گفت: نکته قابل توجه دیگر اینکه پس از یک هفته ایملیی از پسر راموس دریافت کردم که نوشته بود پدر بزرگش از پیدا شدن کیف پول بسیار خوشحال شده است.

منبع : خبرگزاری میزان
ارسال دیدگاه