کد خبر : 527250

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶ زمان : ۶:۰۰

کیفیت آب بیشتر برندهای آب‌معدنی تایید نشد

اینطور که منابع خبری اعلام کرده اند در کمیسیونی که به منظور ارزیابی کیفی آب های معدنی براساس پارامترهای شیمیایی در وزارت نفت برگزار شده است ۲۱ برند تولیدکننده آب معدنی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفتند که از میان آنها تنها ۹ برند مورد تایید واقع شدند. این جلسه که مردادماه گذشته برگزار شده […]

اینطور که منابع خبری اعلام کرده اند در کمیسیونی که به منظور ارزیابی کیفی آب های معدنی براساس پارامترهای شیمیایی در وزارت نفت برگزار شده است ۲۱ برند تولیدکننده آب معدنی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفتند که از میان آنها تنها ۹ برند مورد تایید واقع شدند.

این جلسه که مردادماه گذشته برگزار شده است نسبت به بررسی مواردی چون درجه سختی آب، میزان ذرات معلق و هدایت الکتریکی اقدام شد که بالاترین رده کیفیت را دو برند داخلی کسب کردند.
براساس این گزارش کارشناسان شرکت ملی حفاری و شرکت خدمات رفاهی وزارت نفت نتایج آزمایش مزبور را مورد تایید قرار دادند.
.
آب معدنی کیفیت آب بیشتر برندهای آب‌معدنی تایید نشد
توقیف خط تولید آب معدنی دماوند
دو هفته پیش رسول دیناروند از پایان یافتن بررسی های کارشناسان این سازمان بر روی آب های معدنی خبر داد و گفت: برخی از شرکت های تولید آب آشامیدنی متخلف شناخته شدند اما سطح تخلفات آنقدر نبود که اعلام عمومی شود.
هنوز چند روزی از این گفته ها نگذشته بود که خبر آلودگی آب معدنی دماوند و خبر پلمپ شدن آن از سوی وزارت بهداشت اعلام شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از موج، معاون وزیر بهداشت ورود دوباره آب معدنی به بازار را تنها با برداشته شدن برچسب آب معدنی و تبدیل آن به آب آشامیدنی ممکن دانست و خاطرنشان کرد: تولیدات این شرکت آلودگی میکروبی داشت و به آنها اعلام شد اما متاسفانه رعایت نکردند و بنابراین باید پاسخگوی تخلف خود در دستگاه قضایی باشند.

6(645) کیفیت آب بیشتر برندهای آب‌معدنی تایید نشد

ارسال دیدگاه