کد خبر : 2868

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵ زمان : ۱۰:۴۱

کوچکترین عضو داعش + تصویر

ک مادر کوبایی که در ایتالیا زندگی می‌کند پس از یک سال، تصاویر پسر سه ساله گم شده‌اش را در یکی از سایت‌های اینترنتی نزدیک به داعش یافت. به گزارش تازه‌های جهان و به نقل از عصر ایران به نقل از العربیه؛ خانم لیدیا سولانا هریرا از نوامبر ۲۰۱۳ به دنبال یافتن کودک خردسالش بود. […]

ک مادر کوبایی که در ایتالیا زندگی می‌کند پس از یک سال، تصاویر پسر سه ساله گم شده‌اش را در یکی از سایت‌های اینترنتی نزدیک به داعش یافت.
به گزارش تازه‌های جهان و به نقل از عصر ایران به نقل از العربیه؛ خانم لیدیا سولانا هریرا از نوامبر ۲۰۱۳ به دنبال یافتن کودک خردسالش بود.
خانم هریرا، مادر این کودک به روزنامه ایتالیایی «کورییری دیلا سیرا» گفته است: «هنگامی که برای دیدار خانواده‌ام به کوبا رفتم، همسرم که به عضویت داعش درآمده بود، پسرم اسماعیل را به همراه خود به سوریه برد».
وی افزوده است: «عکس پسرم را در حالی که پیراهن سیاه به تن کرده بود و یک مسلسل پیشرفته از نوع AK-47 در دست داشت در میان تصاویر گروه داعش دیدم».
خانم هریرا در ادامه گفته است: «من هر روز برای بازگشت پسرم نماز می‌خوانم، به هیچ چیزی جز پسرم فکر نمی‌کنم، نوامبر ۲۰۱۳ پدرش او را در هنگامی که سفر بودم با خود برده است، به این مساله شک نکرده بودم چرا که بار‌ها او را در هنگام دیدار از خانواده‌اش به بوسنی و آلمان برده بود.»
وی گفته است که هیچ اطلاعی از اینکه شوهرش در کارهای تروریستی دست دارد، نداشته است.
زن کوبایی افزود: «زمانی که فهمیدم آن‌ها به سوریه مسافرت کرده‌اند، احساس کردم که هر آنچه اطرافم بود، ویران شد، فرزند خردسالم در سوریه است، یک مادر در چنین وضعیتی چه احساسی خواهد داشت؟»
گفتنی است که چند ماه پس از ناپدید شدن کودک، تصویر کشته شده پدر وی در یکی از سایت‌های نزدیک به داعش منتشر شد اما سرنوشت کودک هنوز نامعلوم است.
گروه داعش، اقدام به آموزش کودکان و به کار گیری آن‌ها در جنگ‌ها می‌کند؛ مساله‌ای که انتقادهای فروانی به ویژه از سوی مجامع حقوق بشری به دنبال داشت.
25794 860 کوچکترین عضو داعش + تصویر
.
25795 906 کوچکترین عضو داعش + تصویر
ارسال دیدگاه