کد خبر : 5869

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۱ زمان : ۷:۴۶

کلاه قرمزی از سریال مدیری جلو افتاد

«کلاه قرمزی» شبکه دو، «در حاشیه» شبکه سه، «فوق سری» شبکه یک و «آسمان من» شبکه افق به ترتیب بیشترین میزان رضایتمندی مخاطبان صدا و سیما را به خود اختصاص دادند. از آمار بدست آمده از تماس‌های مخاطبان برنامه‌های سیما با امور مخاطبان روابط عمومی صداوسیما، بیشترین میزان رضایتمندی از برنامه‌های ویژه نوروزی به دو […]

«کلاه قرمزی» شبکه دو، «در حاشیه» شبکه سه، «فوق سری» شبکه یک و «آسمان من» شبکه افق به ترتیب بیشترین میزان رضایتمندی مخاطبان صدا و سیما را به خود اختصاص دادند.

از آمار بدست آمده از تماس‌های مخاطبان برنامه‌های سیما با امور مخاطبان روابط عمومی صداوسیما، بیشترین میزان رضایتمندی از برنامه‌های ویژه نوروزی به دو برنامه «کلاه قرمزی» و مجموعه طنز «در حاشیه» اختصاص یافته و سریال‌‎های «فوق سری» شبکه یک و «آسمان من» شبکه افق در رتبه‌های بعدی قرارگرفته‌اند.

از مجموع برنامه‌های رادیویی نوروز نیز برنامه «نغمه‌های نوروز» رادیو فرهنگ برگزیده نظر مخاطبان این رسانه بوده است.

موسیقی‌های پخش شده از «رادیو پیام» و «رادیوآوا» نیز با اقبال مواجه شده و برنامه «ویژه تحویل سال» رادیو ایران که با اجرای هنرمندان با سابقه رادیو، ژاله علو و بهزاد فراهانی روی آنتن رفت از جمله برنامه‌های رادیویی بود که در تماس‌های مخاطبان از آن قدردانی شد.

.

منبع : مهر

ارسال دیدگاه