کد خبر : 1221

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵ زمان : ۴:۳۸

کلاهبرداری یک دختر دانشجو از ۸۴۰ نفر در فضای مجازی

پلیس فتا از کلاهبرداری یک دختر دانشجو به کمک یک مرد از ۸۴۰ کاربر در فضای مجازی خبر داد. به گزارش تازه‌های جهان و به نقل از سیتنا، رئیس پلیس فتا در استان کردستان خبر داد که دختر دانشجوی ۳۲ ساله‌ای را دستگیر کرده که با فریب ۸۴۰ کاربر، میلیون‎ها تومان کلاهبرداری کرده است. به […]

پلیس فتا از کلاهبرداری یک دختر دانشجو به کمک یک مرد از ۸۴۰ کاربر در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش تازه‌های جهان و به نقل از سیتنا، رئیس پلیس فتا در استان کردستان خبر داد که دختر دانشجوی ۳۲ ساله‌ای را دستگیر کرده که با فریب ۸۴۰ کاربر، میلیون‎ها تومان کلاهبرداری کرده است.

n00043728 b کلاهبرداری یک دختر دانشجو از ۸۴۰ نفر در فضای مجازی

کلاهبرداری دختر دانشجو

به گفته فرامرز شاکری وی با انتشار عکس زنی بیمار ادعا کرده بود که آن زن توان پرداخت هزینه‌های درمان خود را ندارد و با قرار دادن یک شماره حساب بانکی از کاربران خواسته بود تا برای درمان او کمک کنند.

پلیس فتا می‌گوید که این زن جوان گرداننده اکانت‌های موبایل بوده و اکنون به همراه مردی که همکار وی بوده در بازداشت است.

پلیس فتا با اعلام افزایش هشت درصدی دستگیری‌های در رابطه با فضای مجازی در هفت ماه ابتدایی سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، همچنین به شهروندان توصیه کرده بدون آگاهی و اطمینان به حساب افراد نا‌شناس پول واریز نکنند.

به گفته پلیس از میان افراد بازداشت شده در سال جاری ۵ درصد زیر ۱۷ سال، ۴۰ درصد بین ۱۸ تا ۲۵ سال و ۵۵ درصد دیگر بیشتر از ۲۵ سال سن دارند.

.

منبع : پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات سیتنا > http://www.citna.ir

ارسال دیدگاه