کد خبر : 528228

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ زمان : ۱۰:۰۰

کشف جسد حلق آویز پشت نیسان در بهشهر

انتشار عکس از محل کشف جسد حلق آویزشده یک جوان در پنج کیلومتری شرق بهشهر در استان مازندران پرسش های گوناگونی را پیش روی مردم قرار داده است.  در این عکس ها جوانی که یک تیشرت سورمه ای پوشیده با یک رشته طناب زردرنگ به درختی آویزان است. این جسد در حالی به درخت آویزان […]

انتشار عکس از محل کشف جسد حلق آویزشده یک جوان در پنج کیلومتری شرق بهشهر در استان مازندران پرسش های گوناگونی را پیش روی مردم قرار داده است. 
در این عکس ها جوانی که یک تیشرت سورمه ای پوشیده با یک رشته طناب زردرنگ به درختی آویزان است. این جسد در حالی به درخت آویزان است که تنه آن درون قسمت عقب یک نیسان آبی رنگ قرار گرفته است. 
بررسی های خبرنگار نشان از آن دارد که مردم در شبکه های اجتماعی متوفی را عباس معرفی می کنند که ٢۵ ساله بوده است. این درحالی است که به گفته اهالی جسد این جوان درمحلی به نام “خلیلشهر” کشف شده ولی گفته میشود این جوان اهل ” محمدآباد” بوده است. 
با این حال هنوز پلیس و سایر مقامات مسئول در مورد این جسد اظهارنظری نکرده اند. به ویژه آنکه مردم محلی و کسانی که جسد را دیده اند تاکید می کنند که این اتفاق نمی تواند خودکشی بوده باشد.
با این حال باید منتظر اعلام نظر پلیس بود.

حلق آویز 225x300 کشف جسد حلق آویز پشت نیسان در بهشهر

 

 

ارسال دیدگاه