کد خبر : 464561

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳ زمان : ۷:۱۳

کشتن فرزندان خود به دلیل گرسنه بودن

ماریا آنجلا و جان آلن زن و شوهر ۲۳ و ۲۹ ساله آمریکایی فرزندان خود به دلیل گرسنه بودن، کشتند. این زن و شوهر از فقر شدید رنج می بردند و از چهار سال پیش که با هم ازدواج کرده بودند، با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کردند. در عین این حال، چون عاشق […]

ماریا آنجلا و جان آلن زن و شوهر ۲۳ و ۲۹ ساله آمریکایی فرزندان خود به دلیل گرسنه بودن، کشتند. این زن و شوهر از فقر شدید رنج می بردند و از چهار سال پیش که با هم ازدواج کرده بودند، با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کردند. در عین این حال، چون عاشق بچه بودند، صاحب سه بچه به نامهای ژولیسا ۳ ساله، اشتفان یک‌ونیم ساله، و ماری ۲ ماهه شدند.

آنها با تولد سومین فرزندشان تازه فهمیدند که زندگی با سه بچه چقدر سخت است و به همین دلیل به اداره سرپرستی کودکان مراجعه کردند و خواستند آنها را به آنجا بسپارند که تازه معلوم شد هر سه کودک از سوء تغذیه شدید رنج می‌برند.

مراحل اولیه سپردن کودکان به اداره سرپرستی  انجام شده بود که زن و شوهر جوان تصمیم احمقانه‌ای گرفتند و از این کار منصرف شدند و چند روز بعد با همفکری یکدیگر در نهایت جنون، شبانه سر سه فرزندشان را پس از خفه‌کردن، از تن جدا کردند!

بله ! درست خواندید ! البته حس پدر و مادری آنها پس از قتل کودکانشان دوباره گل کرد و دچار عذاب وجدان شدند و با پلیس تماس گرفتند.

به این ترتیب پدر و مادر سنگدل دستگیر و پس از تشکیل یک جلسه دادگاه محکوم به اعدام شدند. مشروط بر اینکه آزمایش‌های روانی آنها ثابت کند که دیوانه نیستند.

ارسال دیدگاه