کد خبر : 2012

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۹ زمان : ۷:۰۰

کشتن زن و دختر به خاطر ۸۰۰ هزار تومان

در یک لحظه عصبانی شدن و تصمیم گرفتن و درگیر شدن کار را به کشتن زن و دختر می‌کشاند و حادثه ای می‌آفریند که کانون خانواده ای از هم می‌پاشد. وقتی عصبانیت فروکش کرد، دیگر پشیمانی و افسوس سودی ندارد. مردی به نام حسین که ساکن بروجرد است بعد از مشاجره لفظی با دختر جوانش […]

در یک لحظه عصبانی شدن و تصمیم گرفتن و درگیر شدن کار را به کشتن زن و دختر می‌کشاند و حادثه ای می‌آفریند که کانون خانواده ای از هم می‌پاشد. وقتی عصبانیت فروکش کرد، دیگر پشیمانی و افسوس سودی ندارد.

مردی به نام حسین که ساکن بروجرد است بعد از مشاجره لفظی با دختر جوانش لیلا، با چکش به سر او زد و سپس با زنش تاج‌آفرین، که به کمک دخترش آمده بود، درگیر شد و او را با طناب خفه کرد.

این مرد می‌گوید: من برای خرید خانه ۸۰۰ هزار تومان از دخترم لیلا قرض گرفتم. لیلا این پول را از دوستانش تهیه کرده بود و مدام از من می‌خواست که خیلی سریع پول را به او بدهم. آخرین بار بر سر همین موضوع با او درگیر شدم و ناگهان چکش را به سر او کوبیدم. من دوبار اجساد آنها را در باغچه و انباری خانه دفن کردم، بعد تصمیم گرفتم لباس تمیز به آنها بپوشانم و کنار در خانه رهایشان کنم. با این کار می‌خواستم همه تصور کنند زن و دخترم را به خاطر انتقام از من کشته اند.

این مرد پس از اعترافات دلخراش و فاش ساختن جزئیات قتل زن و دخترش با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

ارسال دیدگاه