کد خبر : 523663

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ زمان : ۱۳:۰۰

کشتن خواهر خود با ۴۰ ضربه چاقو

مجله اینترنتی تازه های جهان : کامران از این که مادرش نازفر را که کوچک‌ترین فرزند خانواده بود از او بیشتر دوست داشت رنج می‌برد. پدر خانواده چند سال قبل از دنیا رفته بود و این خانواده ۴ نفره در رشت زندگی می‌کردند. البته خواهر بزرگ نازفر در خارج زندگی می‌کرد. چندی پیش مسئولان ۱ […]

مجله اینترنتی تازه های جهان : کامران از این که مادرش نازفر را که کوچک‌ترین فرزند خانواده بود از او بیشتر دوست داشت رنج می‌برد. پدر خانواده چند سال قبل از دنیا رفته بود و این خانواده ۴ نفره در رشت زندگی می‌کردند. البته خواهر بزرگ نازفر در خارج زندگی می‌کرد.

چندی پیش مسئولان ۱ هتل در تهران به پلیس ۱۱۰ گزارش دادند: یکی از مسافران که مردی ۴۶ ساله است با بریدن رگ های خود دست به خودکشی زده است. در پی این حادثه مأموران بلافاصله در محل حاضر شده و تحقیقات مقدماتی را از مرد که کامران نام داشت و به بیمارستان برده بود، آغاز کردند. کامران گفت روز پیش خواهرش نازفر را در رشت به قتل رسانده و چون طاقت گریه‌های مادرشان نداشته به تهران آمد و دست به خودکشی زده است.

و در ادامه گفت: «وقتی می‌دیدم مادرم چگونه به خواهرم علاقه نشان می‌دهد، عصبانی می‌شدم و حرصم در می‌آمد تا اینکه به بهانه‌ای با نازفر دعوا کردم و چند سال با هم قهر بودیم. من غبطه می‌خوردم که چرا من به‌جای او نیستم و چرا مادرم به من کمتر محبت می‌کند. چندی قبل با نازفر آشتی کردم و از آنجایی که افسرده شده بود، از او خواستم هر روز به خانه من بیاید تا یوگا تمرین کنیم. روز حادثه او به خانه‌ام آمد و پس از تمرین وقتی قصد خروج از خانه را داشت به من گفت چرا از اینکه مادر به من محبت می‌کند، حسادت می‌کنید؟ با شنیدن این حرف خیلی عصبانی شدم و با چاقو به جانش افتادم. ۴۰ ضربه به او زدم و سپس فرار کردم و به تهران آمدم.

متهم در حالی که گریه می‌کرد، گفت: «اول می‌خواستم خودم را از پشت بام ۱ ساختمان نیمه‌کاره به پایین بیندازم، اما کارگرها مانع شدند تا اینکه تصمیم گرفتم در هتلی که ۳۰ سال پیش ۱ شب در آن اتاق گرفته بودم، ساکن شوم و با تیغ خودکشی کنم، اما وقتی چشم باز کردم خودم را روی تخت بیمارستان دیدم.»

متهم در پایان گفت: «خواهرم محبت مادری را از من دزدید و من حالا طاقت نگاه کردن به چهره مادر را ندارم.»

ارسال دیدگاه