کد خبر : 531216

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۳ زمان : ۱۰:۰۰

کریم بنزما سکوت خود را شکست

کریم بنزما مهاجم رئال مادرید و تیم ملی فوتبال فرانسه روزهای بسیار سختی را پشت سر می‌گذارد. او متهم به اخاذی از والبونا شده و مجبور است برای اثبات بی گناهی‌اش در دادگاه حضور یابد.  به گزارش ایسنا و نقل از شبکه تلویزیونی TV1 فرانسه، این مهاجم ۲۸ ساله الجزایری در این چند هفته اخیر […]

کریم بنزما مهاجم رئال مادرید و تیم ملی فوتبال فرانسه روزهای بسیار سختی را پشت سر می‌گذارد. او متهم به اخاذی از والبونا شده و مجبور است برای اثبات بی گناهی‌اش در دادگاه حضور یابد. 

به گزارش ایسنا و نقل از شبکه تلویزیونی TV1 فرانسه، این مهاجم ۲۸ ساله الجزایری در این چند هفته اخیر فشار زیادی را تحمل کرد تا جایی که حتی قضیه رسوایی او سیاسی هم شد و نخست وزیر فرانسه از فدارسیون فوتبال این کشور خواست تا دیگر اجازه ندهد که این بازیکن با پیراهن تیم ملی فوتبال فرانسه به میدان برود. 

در این شرایط مهاجم رئال مادرید سکوت خود را شکست. او در این مدت با وجود آنکه اتهامات زیادی به او زده شد ترجیح داد سکوت کند اما در نهایت سکوتش را شکست و تاکید کرد که او بی گناه است اما با او همچون یک مجرم رفتار شد. 

بنزما گفت: به صراحت بگویم که من اصلا گناهکار نیستم اما متاسفانه بدترین رفتار با من شد و همچون یک مجرم با من برخورد کردند. به سادگی هر چه تمامتر بگویم که اصل قضیه اینگونه است که والبونا از من درخواست کمک کرد. فیلم خانوادگی او و همسرش منتشر شده بود و من تنها خواستم به او کمک کنم. من با بازیکنان لیون رابطه بسیار خوبی دارم و هر کدام از آنها که درخواست کمک کند جواب مثبت می‌دهم. 

او ادامه داد: به والبونا گفتم که من هم با چنین مشکلی مواجه شدم و باید هر چه سریعتر این موضوع را فراموش کند. اصلا درباره پول با او صحبت نکردم. من نیاز به اخاذی و دریافت پول از کسی ندارم چرا که آنقدر درآمد و سرمایه دارم که بتوانم در رفاه زندگی کنم. والبونا در آن روز از من تشکر کرد و همه چیز تمام شد. تنها یک اشتباه داشتم و آن اینکه در این‌باره با دوستم کریم زناتی صحبت کردم. متاسفانه او از این قضیه سوء استفاده کرد و از والبونا اخاذی کرد. بله می‌دانستم که کریم زناتی پیش از این زندانی شده بود اما او به کلی تغییر کرده و زندگی جدیدی را شروع کرده بود. متاسفانه او رفتار بسیار بدی انجام داد. من بی گناه هستم و اصلا قصد نداشتم که والبونا را در چنین شرایطی قرار دهم. این همه چیزی است که باید بیان کنم. 

کریم بنزما بعد از این رسوایی اخیر در شرایط بسیار سختی قرار گرفته است. احتمال دارد که او حتی جام ملت های اروپا ۲۰۱۶ را از دست دهد چرا که دیدیه دشام اعلام کرده که دوست ندارد آرامش تیمش بر هم زده شود و حتی اخیرا والبونا و بنزما را هم به اردوی تیم ملی دعوت نکرد. 

این مهاجم فرانسوی که به تازگی از دوران آسیب دیدگی رهایی یافته است آماده نشان نمی‌دهد و در ال کلاسیکو یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان میدان بود. با این حال رافائل بنیتس سرمربی اسپانیایی رئال مادرید اعلام کرده است که به این بازیکن اطمینان دارد و از او در ترکیب اصلی رئال استفاده خواهد کرد.

ارسال دیدگاه