کد خبر : 524468

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸ زمان : ۲۰:۰۰

کرار تمرینات استقلال را تحریم کرد

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، جاسم کرار که در روز بازی استقلال مقابل ملوان در لابی هتل اوین نسبت به پرداخت نشدن مطالباتش اعتراض کرد و با صدای بلند خواهان پرداخت مطالباتش ازسوی باشگاه شد امروز اعلام کرد تا زمان پرداخت مطالباتش در تمرینات استقلال حاضر نمی‌شود. این خبر را مدیر برنامه‌های […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، جاسم کرار که در روز بازی استقلال مقابل ملوان در لابی هتل اوین نسبت به پرداخت نشدن مطالباتش اعتراض کرد و با صدای بلند خواهان پرداخت مطالباتش ازسوی باشگاه شد امروز اعلام کرد تا زمان پرداخت مطالباتش در تمرینات استقلال حاضر نمی‌شود. این خبر را مدیر برنامه‌های کرار تایید کرده است.

به گفته مدیر برنامه‌های کرار، باشگاه استقلال قرار بود ۵۰۰ میلیون تومان به این بازیکن پرداخت کند اما تا به امروز این کار را انجام نداده‌ است که همین موضوع باعث اعتراض این بازیکن شده‌ است. همچنین باشگاه‌ استقلال تحویل ماشین به بازیکن عراقی‌اش را به دلیل اعتراض وی به تعویق انداخته است و به گفته نظری جویباری معاون باشگاه استقلال اول باید تکلیف این بازیکن روشن شود و بعد نسبت به تحویل ماشین به وی اقدام شود.

گفته می‌شود بر اساس اتفاقاتی که طی ماه های گذشته بین باشگاه استقلال و جاسم کرار صورت گرفته است در صورتی که دو طرف به توافق با هم نرسند احتمال قطع همکاری طرفین وجود دارد.

منبع : خبرگزاری آنا
ارسال دیدگاه