کد خبر : 1573

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۶ زمان : ۳:۲۸

کار هنری با تخم مرغ

بث مگنوسون دختر خلاقی هست که از مادر و مادربزرگش یه جمله رو به خوبی به خاطر سپرده: “از چیزهایی که داری نهایت استفاده رو بکن!” وقتی بث از نیویورک به یکی از شهرهای کوچک غیر پیشرفته در آمریکا تغییر مکان داد، خوب دور و برش رو نگاه کرد تا بتونه برای خودش فرصت های […]

بث مگنوسون دختر خلاقی هست که از مادر و مادربزرگش یه جمله رو به خوبی به خاطر سپرده:
“از چیزهایی که داری نهایت استفاده رو بکن!” وقتی بث از نیویورک به یکی از شهرهای کوچک غیر پیشرفته در آمریکا تغییر مکان داد، خوب دور و برش رو نگاه کرد تا بتونه برای خودش فرصت های استثنائی درست کنه.

همه ی ما با دیدن تخم مرغ یاد نیمرو، املت، تخم مرغ آب پز یا نهایتا تخم مرغ های رنگ شده سر سفره هفت سین میفتیم. اما مگنوسون با دیدن تخم مرغ، یه ایده ی هنری خیلی جالب به سرش زد.

شبی که فکر حفاری روی پوست تخم مرغ به ذهن بث رسید، تا صبح بیدار موند و یه عالمه با لوازمش ور رفت. این کار رو به وسیله ی یه دریل ظریف مخصوص دندانپزشکی انجام میده. روند کار اینجوری پیش میره: بث وارد کارگاه شخصی اش میشه، یه جفت هدفون توی گوشش میذاره و درحالیکه که به موزیک شاد گوش میده عینک ایمنی رو به چشمهاش میزنه. اول از همه یه سوراخ ته تخم مرغ ها درست میکنه تا سفیده و زرده بیرون بریزن. بعد طرحی که دوست داره (که معمولا از طرح های تورهای دوران ویکتوریای قرن ۱۹ ام پیدا میکنه) رو روی تخم مرغ میکشه و با سرعت بالا دریل میکنه. بعد همه ی تخم مرغ ها برای تمیز و سفید شدن داخل وایتکس قرار میگیرن و در نهایت یه پوشش محافظ در برابر فرسایش روشون کشیده میشه.

مگنوسون بعد از کمی تمرین، سایت شخصی خودش رو راه انداخت تا در اونجا کارهاش رو به فروش بذاره. با اینکه ترجیح میده طرح ها از خودش باشن، اما کارهای سفارشی با طرح هایی مثل قو، فیل یا فرشته هم برای مشتری هاش درست کرده.

مگنوسون همیشه انقدر هیجان زده از کارش تعریف میکنه، انگار تازه یک هفته است که کارش رو شروع کرده! کم کم هنرش داره بین اطرافیانش شناخته تر میشه و راه های موفقیت بیشتر رو براش باز میکنه.

8963416d f38c 4aaf a598 742fa5b36f28 300x288 کار هنری با تخم مرغ

منبع : مجله موفقیت

ارسال دیدگاه