کد خبر : 4130

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۶ زمان : ۷:۱۲

چگونه صفحه ورود مخفی ویندوز ۱۰ را فعال کنیم؟

همانطور که می دانید مایکروسافت در کنفرانس هفته قبل از جدیدترین نسخه ویندوز ۱۰ رونمایی کرد و ما نیز به معرفی برخی از آنها پرداختیم. اما تمام ویژگی های این سیستم عامل به صورت پیشفرض فعال نیستند اما با یک ترفند ساده رجیستری می توانید ببینید که مایکروسافت اجزای بیشتری را برای رابط کاربری خود […]

همانطور که می دانید مایکروسافت در کنفرانس هفته قبل از جدیدترین نسخه ویندوز ۱۰ رونمایی کرد و ما نیز به معرفی برخی از آنها پرداختیم. اما تمام ویژگی های این سیستم عامل به صورت پیشفرض فعال نیستند اما با یک ترفند ساده رجیستری می توانید ببینید که مایکروسافت اجزای بیشتری را برای رابط کاربری خود در نظر گرفته. یکی از این موارد صفحه ورود جدید است که به صورت پیشفرض نمی توانید آن را ببینید.

اگر می خواهید ویژگی یاد شده را در ویندوز ۱۰ نصب شده خود فعال کنید و با رجیستری آشنایی دارید باید بدانید اینکار بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید تغییر مقادیر برخی از متغییرهای رجیستری است. دقت نمایید که اگر اینکار را درست انجام ندهید ممکن است در سیستم عامل شما اختلالاتی ایجاد شود که مجبور به نصب مجدد آن شوید. پس قبل اینکار را با دقت تمام انجام دهید.

برای فعال کردن صفحه ورود در ویندوز ۱۰ ساخت ۹۹۲۶ مراحل زیر را انجام دهید:

  • Regedit.exe را اجرا کنید.
  • به این مسیر بروید HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Authentication\LogonUI\TestHooks
  • بر روی Threshold دابل کلیک نمایید.
  • Regedit.exe را ببندید.

بعد از انجام تغییرات بالا می توانید به صفحه ورود برگردید و حالا جلوه های جدیدی را مشاهده خواهید کرد که در مرحله قبا آنها را فعال کردید. همچنین مکان آیکون های قفل صفحه و کاربر تغییراتی پیدا می کند. مشخص است که اجزای رابط کاربری در مقایسه با ویندوز ۸ کاملا بروزرسانی شده اند.

ارسال دیدگاه