کد خبر : 27514

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶ زمان : ۷:۰۰

چه تعداد دانش‌آموز در مدارس غیردولتی مشغول تحصیل هستند؟

زینی وند با اشاره به اینکه توسعه متوازن مدارس غیر دولتی در کشور از سیاست‌های این وزارتخانه است، گفت: سال گذشته بسته حمایتی به منظور توسعه متوازن این مدارس به استان‌ها ارسال و تسهیلاتی برای آن‌ها در نظر گرفته شد. وی افزود: همچنین از توسعه نامتوازن مدارس خاص همچون شاهد و تیزهوشان جلوگیری شده و […]

زینی وند با اشاره به اینکه توسعه متوازن مدارس غیر دولتی در کشور از سیاست‌های این وزارتخانه است، گفت: سال گذشته بسته حمایتی به منظور توسعه متوازن این مدارس به استان‌ها ارسال و تسهیلاتی برای آن‌ها در نظر گرفته شد.
وی افزود: همچنین از توسعه نامتوازن مدارس خاص همچون شاهد و تیزهوشان جلوگیری شده و از مدارس غیر دولتی که به کمک آموزش و پرورش آمده اند، حمایت می‌شود.
زینی وند ادامه داد: مدارس غیردولتی بار مالی بسیاری را از دوش دولت برداشته و مشارکت خوبی را در حوزه تعلیم و تربیت داشته است. وی تاکید کرد: سطح مدرک تحصیلی معلمان در مدارس غیر دولتی و در طرح بسته حمایتی آموزش و پرورش از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مدیر کل حوزه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش از تحصیل یک میلیون و ۲۰۰هزار دانش آموز در مدارس غیردولتی کشور خبر داد.

منبع : ایسنا

ارسال دیدگاه