کد خبر : 526050

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ زمان : ۱۰:۰۰

چند کودک فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی هستند؟

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، کمیته امور اسرا و آزادشدگان فلسطینی وابسته به سازمان آزادیبخش فلسطین امروز دوشنبه از وجود یکصد کودک فلسطینی در یکی از زندان های رژیم صهیونیستی خبر داد. به گزارش خبرگزاری آلمان از رام الله، این کمیته در گزارشی اعلام کرد افزایش میزان بازداشت کودکان فلسطینی در ماه گذشته […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، کمیته امور اسرا و آزادشدگان فلسطینی وابسته به سازمان آزادیبخش فلسطین امروز دوشنبه از وجود یکصد کودک فلسطینی در یکی از زندان های رژیم صهیونیستی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آلمان از رام الله، این کمیته در گزارشی اعلام کرد افزایش میزان بازداشت کودکان فلسطینی در ماه گذشته موجب شد شمار اسرای نابالغ در زندان «عوفر» اسرائیل به یکصد نفر افزایش یابد. بر اساس این گزارش، در ماه گذشته ۴۲ کودک فلسطینی زیر هجده سال بازداشت و به زندان عوفر منتقل شدند که ۱۳ نفر از آنان کمتر از پانزده سال سن دارند.
کمیته امور اسرای فلسطینی افزود، ۲۳ نفر از این افراد در منزلشان و پنج نفر در پست های بازرسی و چهار نفر در جاده ها و ۹ نفر پس از احضار شدن به مراکز امنیتی بازداشت شدند و یک نفر در محل کار خود بازداشت شد. هشت نفر از این افراد هنگام بازداشت به شدت کتک خوردند.
بر اساس گزارش این کمیته، در ماه گذشته حکم حبس ۲۱ فرد زیر هجده سال در زندان عوفر صادر شد. این
افراد به شش تا ۱۹ ماه حبس و پرداخت جریمه سنگین محکوم شدند.
رژیم صهیونیستی حدود هفت هزار فلسطینی را در ۲۲ زندان و بازداشتگاه در اسارت دارد.

منبع : تابناک
ارسال دیدگاه