کد خبر : 528010

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹ زمان : ۱۴:۰۰

چند درصد از روسها طرفدار حمله به داعش هستند؟

روزنامۀ روسی کمرسانت در گزارشی می نویسد: نظرسنجی مرکز لوادا سنتر نشان داد که ۷۲% شهروندان روسیه از ضربات نیروی هوایی روسیه به مواضع گروهک تروریستی داعش پشتیبانی می کنند. اگر درجه حمایت به طور مفصل تر بررسی شود، ۳۱% جمعیت آماری به طور کامل از این عملیات پشتیبانی می کنند، ۴۱% در مجموع نظر […]

روزنامۀ روسی کمرسانت در گزارشی می نویسد: نظرسنجی مرکز لوادا سنتر نشان داد که ۷۲% شهروندان روسیه از ضربات نیروی هوایی روسیه به مواضع گروهک تروریستی داعش پشتیبانی می کنند. اگر درجه حمایت به طور مفصل تر بررسی شود، ۳۱% جمعیت آماری به طور کامل از این عملیات پشتیبانی می کنند، ۴۱% در مجموع نظر مثبتی دارند، ۱۰% عمدتاً مخالف آن هستند و ۴% شدیداً مخالف این عملیات هستند. بقیه نتوانستند پاسخ مشخصی بدهند. جالب توجه است که تنها ۶۳% روس ها از ضربات نیروی هوایی فرانسه به داعش پشتیبانی می کنند.

در ادامه این گزارش آمده است: آلکسی گراژدانکین معاون مدیر مرکز لوادا-سنتر معتقد است که روسها از همه اقدامات علیه داعش پشتیبانی می کنند. جالب توجه است که نه تنها مقامات رسمی روسیه بلکه شهروندان عادی با غربی ها اختلاف نظر دارند: تنها ۸% می خواهند که روسیه در چارچوب ائتلاف غربی با داعش و رژیم بشار اسد مقابله کند ولی ۴۷% تأکید می کنند که روسیه باید از مبارزه بشار اسد با داعش و مخالفان سوری حمایت کند و ۲۸% طرفدار عدم مداخله در این مناقشه می باشند.

.

15 10 7 185041photo 2015 10 07 18 47 36 چند درصد از روسها طرفدار حمله به داعش هستند؟

منبع : روزنامه کمرسانت
ارسال دیدگاه