کد خبر : 524286

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ زمان : ۱۳:۰۰

چرا متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش باید پول پرداخت کنند؟

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، معاون توسعه مدیریت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مبلغ ۴۸هزار تومان از متقاضیان شرکت در آزمون دریافت می‌شود، گفت: این رقم به‌منظور برگزاری آزمون توسط سازمان سنجش و مصاحبه و گزینش توسط آموزش و پرورش دریافت می‌شود. به گزارش گروه اجتماعی «خبرگزاری دانشجو» سیدمحمد بطحایی […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، معاون توسعه مدیریت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مبلغ ۴۸هزار تومان از متقاضیان شرکت در آزمون دریافت می‌شود، گفت: این رقم به‌منظور برگزاری آزمون توسط سازمان سنجش و مصاحبه و گزینش توسط آموزش و پرورش دریافت می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی «خبرگزاری دانشجو» سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش  در پاسخ به این پرسش که در بخشنامه آموزش و پرورش ذکر شده که متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید مبلغ ۴۸هزار تومان بابت هزینه پرداخت کنند، معیارهای تعیین این هزینه چیست، اظهار داشت: سازمان سنجش جداول هزینه‌ای دارد که متناسب با تعداد شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی هزینه‌ها را تعیین می‌کند.

وی افزود: هر اندازه تعداد شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی افزایش یابد، هزینه‌ها کاهش می‌یابد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: بر اساس برآوردی که از تعداد شرکت‌کنندگان در آزموناستخدامی آموزش و پرورش داشتیم و با جای‌گذاری این برآورد در جدول هزینه‌های سازمان سنجش و در نظر گرفتن هزینه‌های مصاحبه و گزینش قبول‌شدگان مبلغ ۴۸هزار تومان را پیشنهاد کردیم.

بطحایی ادامه داد: بخش عمده‌ای از این هزینه برای اجرای آزمون توسط سازمان سنجش در اختیار این سازمان قرار می‌گیرد و بخش بسیار کمتری برای مصاحبه و گزینش پذیرفته‌شدگان در اختیار آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت.

منبع : خبرگزاری دانشجو
ارسال دیدگاه