کد خبر : 3686

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۵ زمان : ۸:۵۵

چرا سیزده دانش‌آموز دختر مسموم شدند؟

رسول پاپایی معاون مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش درباره حادثه مسمومیت دانش‌آموزان دبستان دخترانه شاهد در گچساران به علت مصرف شیر در مدرسه اظهار داشت: امروز در این دبستان میان ۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان شیر توزیع شد که ۱۳ نفر از آنها حالشان بد شد. وی افزود: در رسانه‌ها اخباری منعکس شد مبنی بر […]

رسول پاپایی معاون مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش درباره حادثه مسمومیت دانش‌آموزان دبستان دخترانه شاهد در گچساران به علت مصرف شیر در مدرسه اظهار داشت: امروز در این دبستان میان ۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان شیر توزیع شد که ۱۳ نفر از آنها حالشان بد شد.

وی افزود: در رسانه‌ها اخباری منعکس شد مبنی بر اینکه این ۱۳ دانش‌آموز بر اثر مصرف شیر در مدرسه مسموم شده‌اند.

معاون مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: شیر در میان ۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان توزیع شده است و از آنجایی که حدود ۱۳ نفر دچار مسمومیت شده‌اند، نمی‌توان به طور دقیق ادعا کرد که مسومیت این ۱۳ نفر بر اثر مصرف شیر رخ داده است.

پاپایی تصریح کرد: شیرهای توزیع شده در مدرسه برای بررسی آزمایشگاهی ارسال شده‌اند و به محض اعلام نتایج آن را به رسانه‌ها منعکس خواهیم کرد.

وی در پایان خواستار شد تا رسانه‌ها هر نوع مسمومیت دانش‌آموزان را به استفاده از شیر نسبت ندهند چرا که امنیت غذایی شیر توزیع شده در مدارس بالاست./ج

تسنیم

ارسال دیدگاه