کد خبر : 527955

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ زمان : ۲۰:۰۰

پیام صادقیان از نفت کنار گذاشته شد

علیرضا منصوریان دیروز تیمش را با استفاده از همه نفرات اصلی که در اختیار داشت به مصاف دیانای باقرشهر فرستاد تا بالاخره طعم پیروزی را در مسابقات رسمی فصل جدید بچشد. با این حال نامی از پیام صادقیان در فهرست ۱۸ نفره نفت دیده نمی‌شد و این مساله عجیب بود. خبرنگاران حاضر در ورزشگاه با […]

علیرضا منصوریان دیروز تیمش را با استفاده از همه نفرات اصلی که در اختیار داشت به مصاف دیانای باقرشهر فرستاد تا بالاخره طعم پیروزی را در مسابقات رسمی فصل جدید بچشد. با این حال نامی از پیام صادقیان در فهرست ۱۸ نفره نفت دیده نمی‌شد و این مساله عجیب بود. خبرنگاران حاضر در ورزشگاه با دیدن لیست استارت بازی و ستون ذخیره ها متوجه این موضوع شدند و از آنجا که صادقیان به هیچ عنوان مصدوم نبود، به نتیجه ساده ای سیدند که فصل گذشته بارها به آن رسیده بودند.  هنوز مشخص نیست صادقیان به چه دلیلی ناگهان از فهرست نفت کنارگذاشته شده اما با توجه به عقیده منصوریان مبنی بر برخورد پنهان با بازیکنان خاطی بدون رسانه ای شدن مسایل حاشیه، احتمال کنارگذاشتن انضباطی این بازیکن جنجالی زیاد است.

منصوریان در مورد ماجرای بیرانوند نیز چیزی به رسانه ها نگفته بود و اگر این دروازه بان جوان موضوع را به خبرنگاران نمی گفت، شاید کسی متوجه ریز جزییات نمی شد. حالا هم اطلاع از دلیل این اخراج موقت مشخص نشده است.
.
پیام صادقیان پیام صادقیان از نفت کنار گذاشته شد
منبع : تابناک
ارسال دیدگاه