کد خبر : 520219

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۲ زمان : ۱۸:۲۲

پیام آیت‌الله نوری همدانی به مناسبت سالروز تخریب بقیع: وهابیت هدفی جز خدمت به استکبار و صهیونیسم جهانی ندارد

تسنیم : آیت الله نوری همدانی در پیامی به مناسبت هشتم شوال سالروز تخریب قبور ائمه بقیع(ع) با محکوم کردن جنایات وهابیت تکفیری، اظهار داشت: این فرقه منحرف در انجام همه این جنایت ها هدفی جز خدمت به استکبار و صهیونیسم جهانی ندارد. در این پیام آمده است: از حدود ۹۰ سال پیش و پس از اینکه […]

تسنیم : آیت الله نوری همدانی در پیامی به مناسبت هشتم شوال سالروز تخریب قبور ائمه بقیع(ع) با محکوم کردن جنایات وهابیت تکفیری، اظهار داشت: این فرقه منحرف در انجام همه این جنایت ها هدفی جز خدمت به استکبار و صهیونیسم جهانی ندارد.

در این پیام آمده است: از حدود ۹۰ سال پیش و پس از اینکه فرقه تکفیری وهابی با تخریب قبور ائمه بقیع (علیهم السلام) و ارتکاب جنایات قبیح در مسجد مدینه و در کربلا در ریختن خونها و از بین بردن آثار اسلامی عقاید منحرفانه خود را ظاهر کردند هر سال خاطره این مصیبت عظیم در قلوب مسلمانان تجدید می شود.

در بخش دیگری از این پیام تصریح شده است: این فرقه که برخلاف مبانی قرآن مجید و احادیث معتبر اسلامی با تکیه بر استکبار و صهیونیست ها ذلیلانه زیر سلطه آن‌ها قرار گرفتند، راه اختلاف و ایجاد تفرقه با مسلمانان را پیموده و هر روز بر جنایات و شقاوت خود افزودند و ماهیت شقاوتمندانه خود را در محو آثار اسلامی، تخریب مساجد، ریختن خون مسلمانان و کشتن زنان و کودکان بیش از پیش ظاهر ساختند.

در ادامه این پیام عنوان شده است: این فرقه منحرف در انجام همه این جنایت‌ها هدفی جز حفظ حکومت خود نداشتند و در ایجاد گروه داعش و ریختن خون‌ها در عراق، سوریه، لبنان، بحرین، یمن و نیجریه منظور و هدفی جز خدمت به استکبار و صهیونیسم جهانی ندارند.

در بخش پایانی این پیام خاطرنشان شده است: اخیراً در میان کشورهای اسلامی هیچ کشوری به اندازه این رژیم از کشورهای غربی و همفکران آنها که هدفی جز ایجاد جنگ و اختلاف افکنی‌ها برای فروش سلاح‌های جنگی ندارند، سلاح جنگی نخریده است و هم اکنون در حدود سه ماه است که با تهاجم شبانه روزی و کشتار بیرحمانه مردان و زنان و کودکان و تخریب مساجد و مدارس و بیمارستان‌ها و خانه‌های کشور یمن خادم الحرمین الشریفین بودن خود را در انظار جهانیان به نمایش گذاشته است.

ارسال دیدگاه