کد خبر : 2942

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸ زمان : ۷:۳۱

پیامک های تبلیغاتی معضلی برای مشترکین تلفن همراه

پیامک های تبلیغاتی که گاه و بیگاه به صورت روزانه از سوی شرکت ها، مزون ها، فروشندگان و …. ارسال می شود معضلی برای مخاطبین تلفن همراه محسوب می شود و به محض ورود این پیامک ها از سوی مشترکین حذف شده و معمولا بی توجه و شاکی هستند. برای عدم دریافت این پیامک ها […]

پیامک های تبلیغاتی که گاه و بیگاه به صورت روزانه از سوی شرکت ها، مزون ها، فروشندگان و …. ارسال می شود معضلی برای مخاطبین تلفن همراه محسوب می شود و به محض ورود این پیامک ها از سوی مشترکین حذف شده و معمولا بی توجه و شاکی هستند.

برای عدم دریافت این پیامک ها که از سوی اپراتور مشترکین همراه اول ارسال می شود می توان با شماره گیری ۹۹۹۰ و برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را ارائه نموده و در صدد حذف آن بر آیند.

download 69 پیامک های تبلیغاتی معضلی برای مشترکین تلفن همراه

اگر شما مشترک ایرانسلی هستید برای ثبت درخواست عدم‌ دریافت پیامک‌های تبلیغاتی می‌توانید عدد ۲را به شماره ۵۰۰۵ ارسال کنید و یا می‌توانید از طریق خط ایرانسل خود با شماره ۷۰۰ تماس گرفته، درخواست خود را برای لغو این سرویس اعلام کنید.

و همچنین مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، سامانه ۱۰۰۰۱۳۱۴را برای مشترکان موبایل درنظر گرفته تا درصورتی که از دریافت پیامک‌ها شکایت دارند‌ یا اینکه خواستار لغو این سرویس هستند به این سامانه پیامک بزنند.

download 92 پیامک های تبلیغاتی معضلی برای مشترکین تلفن همراه

اگر چنانچه لغو این پیامک ها صورت نگرفت و یا از راه های پیشین استفاده نکرده ، می توان به اداره مخابرات شهر خود رجوع  کرده و با درخواست کتبی عدم دریافت پیامک ها را تقاضا کنند.

ارسال دیدگاه